PARSADAN CEVDET YİNE KARABÜK'E DÖNDÜ

2015 Genel seçimlerinde CHP'den Karabük'te aday olan ve arkasında bir çok borç bırakıp, çekip giden Cevdet Akay, Karabük'e yeniden geri döndü.

banner108
Manşet 22.10.2021, 14:19 22.10.2021, 14:23
6685
PARSADAN CEVDET YİNE KARABÜK'E DÖNDÜ
banner36

2015 Haziran Genel Seçimlerinde CHP Karabük 1. Sıra Milletvekili Adayı olan ve seçimleri kaybettikten sonra arkasında birçok borç bırakarak Karabük’ü terk eden Cevdet Akay, yine Karabük’e döndü.

2015 Haziran Genel Seçimlerinde CHP Karabük Milletvekili olarak seçimlere giren Cevdet Akay, seçimleri kaybettikten sonra, otelciden, restoranlara, benzin istasyonlarından, otobüs ve minibüs sahiplerine kadar birçok kişiye borç takıp kaçıp giden Cevdet Akay, kısa adı KARDERFED olan Karabük Dernekler Federasyonu Başkanı olarak, İstanbul Yenikapı’da Karabük Günleri yapılacağını belirterek gezmelere başladı.

CHP’DEN YENİDEN ADAYMIŞ..!

Cevdet Akay’ın özel sohbetlerde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çok özel diyaloglarının olduğunu ve önümüzdeki genel seçimlerde yine CHP birinci sıra adaylığını kesin gördüğü şeklinde konuştuğu da öne sürülüyor.

Erken veya zamanında yapılacak olan genel seçimler yaklaşınca, tekrar Karabük’te gezmeye başlayan Cevdet Akay’ın 2015’de borçlarını ödemediği için mağdur edilenler “Parsadan Cevdet” ismini takmışlardı.

Yorumlar (2)
Alpdoğan 2 ay önce
Bu zihniyetin birde seçildiği ve iktidar olduğunu düşünün.Biz biliyoruz.Bildiğimiz için chp demiyoruz.Merak edenler ,faturası çok ağır olur.
Nurdan 2 ay önce
Belki daha az yerler, daha az avanta alırlar bu deneme lazım.sonucda fakir millet gene fakir. Ne değişecek ha akp ha chp
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74