ÖZÇELİK İŞ SENDİKASI’NDA DAMATLAR DÖNEMİ BAŞLADI

Genel Başkan Yunus Değirmenci'nin damadından sonra Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun'un damadı da sendika genel merkezinde işe başladı.

Manşet 23.09.2022, 12:04 23.09.2022, 12:17
3078
ÖZÇELİK İŞ SENDİKASI’NDA DAMATLAR DÖNEMİ BAŞLADI
banner36

Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ile Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun’un damatları sendikada işe başladılar.

Genel Başkan Değirmenci’nin damadı Burak Turan, Kayseri Şubesinde geçtiğimiz yıllarda Uzman olarak işe başlamıştı.

Şimdi de Genel Başkan Yardımcısı Altun’un damadı Sinan Çolak, Özçelik İş Sendikası Genel Merkezinde muhasebe departmanına işe başladığı öğrenildi.

Özellikle tüm ödemelerden damadın sorumlu olacağı ve hatta sendikaya bir para sayma makinası dahi aldığı konuşuluyor.

Değirmenci ile Altun hakkında yolsuzluklar ile ilgili halen devam eden savcılık soruşturmasını hatırlatan konuya yakın çevreler, damadın bu nedenle paranın başına getirildiğini öne sürüyorlar.

Öte yandan Değirmenci ile Altun’un damatlarının astronomik maaşlar aldığı da ifade ediliyor.

Yorumlar (6)
hüseyin 7 gün önce
Sendikacıların sadece kardemirde 4500 tane sağılacak,(maalesef mecburen)işçisi var.O paralarda bir şekilde iç edilecek,kim gelirse gelsin.Bir zamanlar işçi aidatları 2 saat ücretiydi.Şu anda bir yevmiye,yani 7,5 saat.İyi bir sendikacı gelsede o aidatları 2 saate düşürse.
Körfez li 7 gün önce
Cimere yazın arkadaş lar sendikanın yolsuzluğunu emin olun ki hemen cvb veriyorlar.kocaelide çalışıyorum aynısı bizimde başımıza geldi sendikanın yolsuzluğu hemen görevden aldılar hiç korkmayın Cimer isminizi saklıyor hakkinizi yedirmeyin bende bir Karabük lü olarak sizin için yazcam
kayabaşalı 5 gün önce
ben seni tanıyorum
Emekçi 7 gün önce
Bu dünyanın birde ahireti var işçi ay sonunu düşünürken çocuklarının ihtiyaçlarını düşünürken işçi den gelen paralar la lüks hayat yaşayıp gününü gün edersen hesap günü o haram paralar ateş olup yakar makama gelip kim hak yiyorsa haram zıkkım olsun
Taner tavukcu 7 gün önce
Meydan boş olunca at kosturan çok olur
Musa YAMAN 3 gün önce
Ateşin karşısında çalışan emekçi kardeşlerimizin alın terini kendi akrabalarına katık eden benim nazarımda sendikacı olamaz. Ama vardır elbet bu sessizliğin de patlaması olur. Rabbim rızkını helalinden kazanıp helalinden harcamak nasip eylesin..
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74