OSMAN KESİCİ PROJELERİNİ TANITMAYA BAŞLADI

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılacak olan olağanüstü kongresinde oda Başkanlığına adaylığını açıklayan Osman Kesici çalışmalarına hızlı başladı.

banner108
Manşet 14.04.2021, 13:33 14.04.2021, 13:42
1064
OSMAN KESİCİ PROJELERİNİ TANITMAYA BAŞLADI
banner36

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yapılacak olan olağanüstü kongresinde oda Başkanlığına adaylığını açıklayan Osman Kesici çalışmalarına hızlı başladı.

Ekibiyle birlikte yoğun bir şekilde esnaf ziyaretleri yapan Kesici, oda başkanlığı ile ilgili projelerini anlatıyor.

Safranbolu içinde bulunan esnafların yanı sıra, Yazıköy, Karıt Sanayi Sitesi, Safranbolu Oto Sanayi Sitesi, Tarihi Çarşı Esnaflarını hem ziyaret eden hem de onların sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sunan Osman Kesici; “Safranbolu'muzun esnaflarının tek tek ziyaret ediyoruz. Onların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinliyoruz. Zor bir süreçten geçiyoruz ve bu da ciddi anlamda en çok esnaflarımızda hissediliyor. Göreve geldiğimizde genç ve dinamik kadromuzla kapılarını sık sık çalacağımızın, sadece seçim öncesi ziyaretlerde bulunmayacağımızı, öneri, istek ve şikayetlerini can kulağıyla dinleyeceğimizin teminatını verdik.” dedi.

“Esnafın halinden esnaf anlar diyoruz ve el birliği ile bu günleri de geride bırakacağımıza canı gönülden inanıyoruz.” diyen Kesici “Esnaf ziyaretlerimizde onların yıllardır ihmal edildiğini, kendi kaderlerine bırakıldığını işittik ve gördük. Bizleri güler yüzle karşılayan tüm emektar esnaflarımıza teşekkür ediyor, işlerinde bereketi bol kazançlar diliyorum.” dedi.

İŞTE PROJELERİ

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Osman Kesicinin açıkladı projelerinden bazıları;

1-Esnaf Odasının bütün veri tabanlarının güncellenmesi ve mobil uygulama ile artık cep telefonlarınızdayız.

2- Belediye, SGK, Maliye, Adliye ve diğer kurumlarda doğabilecek hukuki işlemlerin asgariye indirilmesi için gönüllü bir avukat ile hukuk danışma günleri yapacağız.

3- AB uyum projeleri aracılığıyla turizm kenti olmamız sebebiyle de esnafımızı dünya piyasasıyla buluşturmak istiyoruz.

4-İlçemiz’deki Küçük Esnafı koruma ve kollama adına Resmi kurumlar ile iş ortaklığı kurarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlara bankamatik kartı çıkararak alışverişlerini odamıza üye olan işyerlerinde yaptıracağız.

Yorumlar (0)
banner11
10
açık
banner17
banner18
banner39
banner74