NAZLIAKA GÖNLÜNDEKİ ADAYI AÇIKLADI

CHP’li Nazlıaka: “Gönlümüzden geçen aday Kemal Kılıçdaroğlu’dur

Manşet 31.05.2022, 14:25 31.05.2022, 14:39
1312
NAZLIAKA GÖNLÜNDEKİ ADAYI AÇIKLADI
banner131
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka Karabük’te ziyaretlerde bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, "Bizim gönlümüzden geçen aday, ki o kişi cumhurbaşkanımız olacak olan kişidir, çok net olarak görüyoruz. O kişi Kemal Kılıçdaroğlu’dur” dedi.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, bir dizi ziyaret için Karabük’e geldi. Partisinin İl Başkanlığını ziyaret eden Nazlıaka gazetecilere yaptığı açıklamada, Kasım ayında genel seçim beklediklerini belirtti. Nazlıaka, “Erken seçim olsun veya olmasın Cumhuriyet Halk Partililer olarak disiplinlikle ve çalışkanlıkla sahalardayız” dedi.

Gönlümden geçen Cumhurbaşkanı adayı hiç şüphesiz Kemal Kılıçdaroğlu’dur

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Demokrat Parti’nin oluşturduğu 6’lı masanın kurulmasında mimar olduğunu ifade eden Nazlıaka, “Aynı zaman da adalet yürüyüşü ile başlayan, daha sonrasında İYİ Parti’ye 15 milletvekili transfer ederek seçimlere katılma noktasında demokratik bir süreci ören, arkasından yine 31 mart seçimlerinde ülkemizin illerine ve ilçelerine baharın gelmesini sağlayan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağının dikilmesi konusunda gerçekten de önemli kararları alan partimizin lideridir. Benim gönlümden geçen cumhurbaşkanı adayı hiç şüphesiz Kemal Kılıçdaroğlu’dur” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı adayının sadece CHP’nin kararı ile değil, 6’lı masanın vereceği kararla belirleneceğini aktaran Nazlıaka, “Şu anda kurumsal olarak söylemek erken. Çünkü diğer 5 partinin iradesini yok saymış konumda oluruz. Tekrar söylüyorum bizim gönlümüzden geçen aday, ki o kişi cumhurbaşkanımız olacak olan kişidir, çok net olarak görüyoruz. Bütün anketler de bunu doğrular nitelikte. O kişi Kemal Kılıçdaroğlu’dur” ifadelerini kullandı.

Nazlıaka, beraberindeki heyetle birlikte toplantı sonrası esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yorumlar (11)
onuncuköyden 1 ay önce
Halk Mansur YAVAŞ diye bağırıyor bunlar hala Kemal Kılıçdaroğlu diyor!!!
Cavit 1 ay önce
isimlere takılı kalma seçim günü git oyunu CHP'nin çıkarttığı adaya ver bu seçim ali veli seçimi değil !
Deniz 1 ay önce
kurumsal olarak birşey diyemem şahsi fikrim diyor başlığa göre yorum atma
onuncuköyden 1 ay önce
''Deniz'' Bu kişiler halkın sesini taleplerini ve beklentilerini yukarıya iletmek ile görevli. Bir Kitlenin temsilciliğini yapıp şahsi olarak kamuoyuna benim fikrim bu diyemezsin !!
Ali Cantez 1 ay önce
Senin gönlün seçilmesi imkansız birinde... Kolay lokma olur Reisin karşısında... Ekonominin seyri daha doğrusu benzin fiyatları seçimin sonucunu etkileyecek gibi.. Enflasyon insanların canını sıkarken diğer taraftan israfın artması oldukça İRONİK ve Belirleyici OLACAK
Eflanili 1 ay önce
En çok şuna üzülüyorum ki!bu bizim milletimizin dinine,kültürüne,inanış ve yasayışına müziğinden kıyafetine anlayacağınız neredeyse herşeyiyle sorunlu ve yabancı zihniyet korkarım işbaşına gelmesin!Allah fırsat vermesin
Ali Cantez 1 ay önce
Bizim zihniyetimizde kadını öldürmek var mı ? ( cahiltye dönemindeki gibi ), bizim zihniyetimizde ülkenin sermayesini 3-5 zümreye peşkeş çekme var mı ? ( gitmediğin otobanın geçmediğin köprünün parasını vermek gibi ), bizim zihniyetimizde israf var mı ? bizim zihniyetimizde insanları etnik kökenine yada inancına göre sınıflara ayırmak var mı ? Daha önemlisi bizim zihniyetimizde önyargılı olmak var mı ? Merak ettim sizin zihniyetinizde bunlar varmı ??
Yavuz 1 ay önce
Her hal ve hareketi yalan olan, iş üretmekten yoksun, dışarıdan talimat alan, terör örgütlerinden medet uman, kesinlikle içimizden bir olmayan Kemal KILIÇTAROĞLU mu? Kesinlikle benim adayım olamaz.
sami 1 ay önce
çok doğru tesbit.
Ali Cantez 1 ay önce
Elinde ilğili şahışla ilğili teröristlerle bağlantısı olduğuna dair bilği belge varsa ve bunu Cumhuriyet Savcısına vermiyorsanız SUÇ işliyorsunuz. Böyle bir belge ypk isede belkide KUL hakkına giriyorsunuz ve yanıltıcı beyanlarda bulunuyorsunuz. Ha bu arada terörist Osman Öcalanı TRT ye kim çıkarttı? Çıkaranla ilğili savcılığa bir tasarrufta bulunduysanız elinizden öperim
.
taci 1 ay önce
sgk yı natıran amca değilmi kılıçtaroğlu ayrıca ben muhalefet parti liderlerinin aslının kim olduğunu ne olduğunu mısırlı Türkiye dostu gazeteci belge bilgi tarih ve sinevizyon alt yazılı SABIR MEŞHURDAN öğrendim.sabır meşhur gibi Türkiyede gazeteci yok adam bilgili belgeli dürüst
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74