MUHARREM İNCE KARABÜK'TE

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin il binasını açmak için Karabük'e geldi.

banner108
Manşet 15.06.2021, 18:49 16.06.2021, 13:36
2114
MUHARREM İNCE KARABÜK'TE
banner36

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin il binasını açmak için Karabük'e geldi.

Başkan İnce, otobüs eşliğinde parti binasının önüne gelerek vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Daha sonra basın toplantısı yapan İnce, "Erken seçime hazırız" dedi.

"Erken Seçim Tartışmaları Var. Memleket Partisi Olarak Seçime Hazırız"
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Erken seçim tartışmalar var. Memleket Partisi olarak seçime hazırız." dedi.

Partisinin Karabük İl Başkanlığı açılışında halka seslenen İnce, Karabük'e gelince Cumhuriyetin büyüklüğünü anladığını söyledi. İnce, savaştan yeni çıkmış ülkenin yeniden küllerinden doğmaya çalıştığı dönemde 1937'de Karabük'te "fabrika yapan fabrika" kurulduğunu anımsatarak, "1939'da ilk Türk demirini üretiyor. İşte cumhuriyetin büyüklüğü burada. Onun için cumhuriyeti, Atatürk'ü, İsmet Paşa'yı çok seviyoruz." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkanı Joe Biden ile görüşmesine değinen İnce, "Türkiye'nin ne çıkarı oldu bu görüşmeden? Örneğin S-400'leri kullanabilecek miyiz? F-35'leri alacak mıyız, almayacak mıyız?" diye sordu.

Hükümete yönelik eleştirilerde bulunan İnce, erken seçim tartışmalarının olduğunu belirterek, "Memleket Partisi olarak seçime hazırız. Bu iktidarı da bu muhalefeti de toptan göndereceğiz hep birlikte. Tek istediğimiz şu; gelin seçime girmenin kurallarını kolaylaştırın, daha yeni örgütleniyoruz. 25 günde 52 ilde örgütlendik." diye konuştu.

"Çatı Adayı, Matı Adayı Yok"
İnce, Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilişkin çatı aday önerisine ilişkin, "Çatı adayı matı adayı yok. O doğru değil. Çatı adayı, 'Erdoğan çok güçlü, ben onu yenemem gelin mahallenin bütün çocukları beraber toplanalım onu yenelim.' demek. Siz daha kendinize güvenmiyorsunuz." değerlendirmesinde bulundu.

İnce, parti olarak memleketi düzlüğe çıkaracaklarını savunarak, "Muhalefetin gündemi ne? İktidara cevap vermek. İktidarını, muhalefetini toptan göndereceğiz." dedi.

Daha sonra Safranbolu ilçesine geçerek esnafı ziyaret eden İnce, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin iyi yönetilmediğini öne sürerek eleştirilerde bulundu.
Bu düzeni değiştireceklerini savunan İnce, "Senin hırsızın, benim hırsızım olmaz. Böyle bir devlet olmaz, devletin ciddiyeti olur. Mafya, devlete meydan okuyamaz. Polis, savcı, meclis görevini yapacak, namuslu bir ülke olacağız. Herkes haddini bilecek, hak hukuk ona göre olacak. Bunu hep birlikte başaracağız. Bunun için sokaklardayız." diye konuştu.

Yorumlar (4)
Adsız Cengaver 6 ay önce
milletvekili hüseyin aksoyu karabükte gören varmı çarşıda pazarda gören varmı ben görmedim gören varsa söylesin bırak karabük caddelerinde mecliste gören varmı ben meclistede görmedim karabükün sorunlarını dile getirmişmi ben duymadım ya insan vatandaşın arasına girer derdini sıkıntısını dinler birde muhalefet milletvekilisin parti kurup o partiye katılsan ne olacak 3 yıl oldu milletvekili olalı hiç bir içraatını hiç bir hayrını görmedik
Ali Cantez 6 ay önce
Haydi git güle güle uğurlar olsun..
Selim 6 ay önce
Türk solunu, marjinal sol örgütcülerin elinden kurtaracak tek adam.Atatürk çü, ve sosyal demokratların tek sığınağı Arkandayiz
Seyyah Cem 6 ay önce
Gel Bakayım MUHARREM.
banner11
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74