MİLLETVEKİLİ ÜNAL, SERT KONUŞTU

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Safranbolu İlçe Başkanının yazılı bir mesajının sosyal medyalara yayılmasıyla ilgili sert konuştu.

Manşet 19.07.2022, 15:19 19.07.2022, 15:23
5107
MİLLETVEKİLİ ÜNAL, SERT KONUŞTU
banner36

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı’nın bir yıl önce Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimine attığı yazılı mesajın şimdi bir başkalarının eline geçmesi ve sosyal medyalarda paylaşılmasıyla ile ilgili Milletvekili Cumhur Ünal sert konuştu.

Hastane Başhekiminin ilçe başkanını şikâyet etme amacıyla yazılı mesajın ekran görüntüsünü AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a gönderdiği ve aradan bir yıl sonrada bu mesajın dışarıya yayıldığı iddiaları konuşulmaya başlanmıştı.

Milletvekili Cumhur Ünal, bu iddialara çok sert karşılık verdi ve “Bu mesajı bir başkalarına veren namerttir, müfteridir. Benim 20 yıllık siyaset anlayışımda böyle bir tarz asla olmamıştır. Bu lafları çıkartanlar bizlere zarar vermek isteyen zihniyettir.” Dedi.

Kendisine böyle bir mesajın bir yıl önce geldiğini hatırlamadığını belirten Cumhur Ünal, “Bana böyle bir mesajın ekran görüntüsü gelseydi hatırlardım.” Diye konuştu.

Bu tür olayları kesinlikle tasvip etmediğini özellikle belirten Milletvekili Ünal “Kimin kime ne mesajı gönderdiğinden haberim yok. Fakat bir yıl önce olmuş bir olayın şimdi ortaya konulması ve özellikle de benimle ilişkilendirilmeye çalışılması alçakça bir harekettir. İlçe başkanı da bizim, teşkilatlarımız da bizim, bürokratlarımız da bizim. Nifak tohumları ekmeye çalışarak, halka hizmet enerjimizi yok etmeye çalışanlar dün başarılı olamadılar. Bugün de başarılı olamayacaklar, yarında.” İfadelerini kullandı.  

Yorumlar (9)
onuncuköyden 3 ay önce
Ya sn. vekil dert etmeyin biz sizleri biliyoruz. Dış güçler yapmıştır, o da değilse fetödür. !! ( ünlem koyalım da ironi olduğu belli olsun )
Sefer çiller 3 ay önce
Çekemeyenler çatlasın
Bosnalı 3 ay önce
Yav sizin gibi masumu gelmişmi bu dünyaya, siz hastane işlerine baķın, atamalar falan adam kayırmalar. Sizin ne işiniz olur Karabük e hizmetler. Partinizin tabanı çok sağlam emin olun gene size oy verirler telaşa mahal yok. Durmak yok biliyoruz si bildiğiniz yolda devam edin. Sonuçta ağ bu dünyada kalmıyor.
Yeniceli 3 ay önce
Tam da dediğiniz gibi sayın vekil. Hastane sizin bürokrat sizin, koltuklar sizin. Orada oturanların hiç bir yetisi yok. Karabüke hizmet etmek geliştirmek değiştirmek işiniz olması gerekirken uğraştığınız işlere bakın. Yazık
Ali Cantez 3 ay önce
halkın ve karabüğün dertlerine enerjinizi ayırsanız daha iyi olur...
Selim 3 ay önce
Olmadı. Yakışmadı. Yoksa yakıştı mı? Gidiş iyi değil. 20 yıl yetti mi? Amaç hasıl oldu mu? Bu nasıl siyaset. Temizlikçiler müdür oldu, tıp fakültesi kapısından giremeyecekler hastanelere patron oldu. Şimdi bu hayırlısı mı oldu? Allah utandırmadı mı?
ahmet 3 ay önce
Normalde bir milletvekilinin şöyle demesi gerekmez mi
böyle bir mesaj varsa bu mesaj yanlıştır. İlçe başkanı başhekimin amiri değildir. Bu usul yanlıştır. ama bu es geçilmiş. mesaj bana geldiydi gelmediydi tartışılıyor. yani mesajda sorun yok. mesajın kamuoyuna yansıtılmasında sorun var. böyle böyle tüketiyorlar ak partiyi
yazık
cikletçi 3 ay önce
Reis bunların halka hizmet yerine, iş takibi yaptıklarını bilse ne der acaba? hiç bişeyde demez zaten biliyodur da yapacak birşeyi yok işte etrafını bunlar sarmış malesef,
Kemal Ünal 3 ay önce
Karabük başarısızlıklar şehri oldu.Eskipazar ve Yenice hastaneleri, soğuksu kyk fiyaskoları ve daha niceleri.İsraflar milyarlarca.Hala laf hala prppoganda.Karabükü ve karabüklüleri düşünen yok.
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74