MHP İL KONGRESİ ÇETİN GEÇECEK..!

MHP Karabük İl Kongresine sayılı günler kala, merkez ilçe eski başkanlarından Ferammuz Akbulut İl Başkanlığına adaylığını açıklamaya hazırlanıyor.

banner108
Manşet 06.11.2020, 13:30 06.11.2020, 14:16
3114
MHP İL KONGRESİ ÇETİN GEÇECEK..!
banner36

15 Kasım Pazar günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Kongresine, mevcut başkan Dr. Adem Kar'ın yanısıra, Ferammuz Akbulut'da il başkanlığına adaylığını açıklamaya hazırlanıyor.

MHP Karabük Merkez İlçe eski başkanlarından Ferammuz Akbulut, İl Başkanlığına aday olmaya hazırlandığını belirtti.

Karabük Net Haber'in sorularını cevaplayan Akbulut "Genel Merkezimiz ile görüştüm, bir kaç görüşmelerim daha olacak ve bu gün yarın MHP Karabük İl Başkanı adayı olduğumu açıklayacağım." dedi.

İki dönemdir MHP Karabük İl Başkanlığı görevini yürüten Dr. Adem Kar'ın da kongrede aday olacağı kesinleşirken, Akbulut'un da adaylığını açıklaması ile çekişmeli bir il kongresi yaşanacağı konuşuluyor.

ÜLKÜCÜ CAMİA VERGİLİ'YE TEPKİLİ Mİ?

Üç dönemdir MHP'den Karabük Belediye Başkanı seçilen Rafet Vergili'ye Ülkücü kökenli partililerin tepkili olduğu konuşuluyor.

Vergili'nin ülkücü kökenliler dururken, diğer siyasi partilerden gelenlerle ve ülkücülerin 'devşirme' dediği kişilerle il, ilçe teşkilatlarının yönetimini oluşturduğu yönünde eleştiriler var.

Yorumlar (0)
14
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74