MHP'DEN REKTÖR POLAT'A DESTEK

MHP İl Başkanı Dr. Adem Kar, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat'ın sosyal medya terörü ile yıpratılmaya çalışıldığını belirten basın açıklaması yayınladı.

banner108
Manşet 03.11.2021, 14:13 03.11.2021, 14:29
1037
MHP'DEN REKTÖR POLAT'A DESTEK
banner36

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar, yazılı bir basın açıklaması yayınladı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile ilgili 'Ankara Kuşu' isimli bir Twitter hesabında yer verilen iddialar ile ilgili basın açıklaması yayınlayan MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar, rektörün sosyal medya terörü ile yıpratılmaya çalışıldığını ifade etti.

MHP'li Kar basın açıklamasında şu düşünce ve görüşlere yer verdi;

"Karabük Üniversitesi, Karabüklü esnaf, eşraf, siyasetçi dayanışması ile kurulmuş ve Anadolu’da en hızlı gelişen, en hızlı büyüyen bir üniversitedir. Hem rahmetli kurucu Rektörümüz Burhanettin Uysal, hem de mevcut rektörümüz Refik Polat hocanın döneminde üniversitemiz çok önemli uluslararası başarılara imza atmıştır.

Son günlerde Rektörümüz Sayın Refik Polat’ın sosyal medya terörü ile yıpratılmaya çalışıldığını görmekteyiz. Geçmişi karanlık, FETÖ iltisaklı baykuşların üniversite ve Rektör hocamızın başarılarına gölge düşürmeye güçleri yetmeyecektir. Kamuoyunun da bu tür tezviratlara itibar etmeyeceğine inanıyoruz."

Yorumlar (3)
Kemal 1 ay önce
Sn. Rektor cikip yapmadim diyemiyor hedef saptirmayin kimseyi kandiramazsiniz.
Kemal kurt 1 ay önce
Demek istedigi Adam basarili istedigin herseyi yapmaya hakki var. Mantikli
hakan 1 ay önce
MHP'nin desteklemesi şaşılacak bir durum değil.
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74