MEZUNİYETLERİNİ ÜNLÜ ŞARKICIYLA KUTLADILAR

Açı Koleji Öğrencileri Mezuniyetlerini Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin ile Kutladılar

Manşet 17.06.2022, 11:44
1288
MEZUNİYETLERİNİ ÜNLÜ ŞARKICIYLA KUTLADILAR
banner131
banner36

Karabük’ün ilk ve tek konsept okulu olan Açı Koleji, mezuniyet töreninde öğrencilerini ünlü şarkıcı Ece Seçkin'le buluşturdu.

Salih Aydın Eğitim Kurumları'nın Açı Koleji Kampüsü'nde sahne alan Ece Seçkin, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla öğrencilere eğlenceli anlar yaşattı.

Sahnede öğrencilerin fotoğraf isteklerini kırmayan Seçkin, sevilen şarkıları ile öğrencilerde yıl boyu oluşan sınav streslerini atmalarına vesile oldu.

Salih Aydın Eğitim Kurumları Açı Koleji Kampüsü'nde düzenlenen mezuniyet törenine Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Karabük Türkiye İş Kurumu Müdürü Mustafa Çalış, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Özdemir, Açı Koleji Okulunun kurucusu ve yöneticisi Salih Aydın, öğretmenler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlik mezun olan öğrencilerin belge takdimleri ile devam etti. Ardından okulun kurucusu ve yöneticisi Salih Aydın, Karabük’te eğitim ve öğretimde hep ileriyi hedefleyerek çalıştıklarını belirterek, mezun olan öğrencilere mezuniyet sonrası yaşamları için başarılar diledi.

Mezun olan sınıflar büyük bir coşkuyla kep atarken veliler de onların heyecanına ortak oldu. Kep atılmasının ardından öğrenciler ve öğretmenler oyun havası oynadılar ve halay çektiler.

Mezuniyet töreninin ardından sahneye Karabüklü şarkıcı Yalçın Erdem çıktı. Erdem, yeni parçası "Güle Güle"yi seslendirdi. Erdem'in ardından sahneye ünlü şarkıcı Ece Seçkin çıktı. Öğrenciler ile sohbet de eden Seçkin minik hayranlarının fotoğraf çekilme isteklerini kırmadı.

Öğrenciler ve veliler Seçkin'in şarkıları ile doyasıya eğlendi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74