KÂRI ARTTIKÇA YARDIMLARI DA ARTTI

Kârını artıran KARDEMİR yardımlarını da artırdı

Manşet 07.04.2022, 14:55
5492
KÂRI ARTTIKÇA YARDIMLARI DA ARTTI
banner131
banner36

Her geçen gün kârını artıran KARDEMİR, aynı oranda sosyal sorumluluk projelerini de artırıyor. 

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ. (KARDEMİR) tarafından Ramazan'da ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere bağışlanan bin 650 gıda kolisi, Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edildi.

Gerek bölge ekonomisi gerekse ülke ekonomisi için sosyal sorumluluk projeleri ile ön plana çıkan KARDEMİR, bu yıl da kumanya bağışını yineledi.

Konuyla ilgili şirketten yapılan açıklamada, “Bölgenin en önemli istihdam ve üretim merkezlerinden biri olan şirketimiz, çalışanlarımıza verilen Ramazan kolilerinin yanı sıra Yönetim Kurulumuzun kararı ile bu sene de bağışta bulunma kararı aldı. Şirketimiz ve Karabük Valiliği koordinasyonunda planlanan Ramazan Kumanyası Bağışı projesi bünyesinde, bugün 1650 adet kolinin teslimatını gerçekleştirdik. İhtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan kolilerimizin ulaştırılmasında rol üstlenen Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (5)
Ak kurt 3 ay önce
Kardemir kiyamete kadar daim olsun kazancı bol olsun.
Rahmi Kılıç 3 ay önce
Ama ilk ve en önemli görevi olan çevre yatırımlarını hâlâ bitirmiyor,Karabuklulerin havasını kirletmeye umarsızca devam ediyor.. Basın olarak bunun takipçisi olmalısınız..
Ayhan 3 ay önce
Allah daha çok artırsın.daha çok yardımlarda bulunmak nasip etsin.
Kamil Alpboğa 3 ay önce
Bitmez yiyin akpli kadro alanı oldu yalandan sınav torpilliyi ayır mübarek ramazan da bile ayıp ayıp toprağın altında da daimi kadrolar olacak yaradan derki ne olursa olsun kulum bana kul hakkıyla gelme...
keske 3 ay önce
mutahit kardeşlerimize kadro gelse artık
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74