KİM BU SİYASET TRANSFERCİSİ..?

Safranbolu Belediyesinde AK Partili bir meclis üyesine kızını işe sokma karşılığı İYİ Parti'ye geçme teklifi siyasi kulisleri karıştırdı.

Manşet 23.08.2022, 15:35 23.08.2022, 15:59
3442
KİM BU SİYASET TRANSFERCİSİ..?
banner36

Safranbolu Belediyesinde AK Partili bir meclis üyesine, İYİ Parti’ye geçme karşılığında kızını işe sokma teklifi yapılması siyasi kulisleri karıştırdı.

Safranbolu’da AK Partili bir Belediye Meclis Üyesine “Kızını Safranbolu Belediyesine işe aldırtırım, ama İYİ Parti’ye geçeceksin.” şeklinde teklif getirilmesi, ‘Kim bu siyaset transfercisi?’ sorusunu gündeme getirdi.

Uzun süre MÜSİAD yönetiminde yer alan ve Cengiz Ünal’ın başkanlığı ile yönetim dışı bırakılan kişinin, Safranbolu Belediyesinde AK Partili bir meclis üyesine getirdiği iddia edilen bu çirkin teklifi şimdi siyasi kulislerde yoğun bir şekilde konuşulmaya başlandı.

Kendisini de her yerde AK Partili olarak tanıtmasına rağmen, AK Partili bir belediye meclis üyesine getirdiği iddia edilen transfer teklifini meclis üyesinin kabul etmediği de konuşuluyor.

Siyaset transferliğine soyunan bu kişinin, uzun yıllar MÜSİAD yönetiminde yer aldığı, daha sonra MÜSİAD Yönetimin ağır toplarından Cengiz Ünal ve ekibi ile ters düştüğünden dışlandığı da biliniyor.  

Yorumlar (5)
VATANDAŞ 1 ay önce
Birileri iyice panikledi. Gidiyor gitmekte olan, geliyor gelmekte olan ALLAH'ın izni ile.
Karabuklu 1 ay önce
Neymiş efendim iktidar,güç kime geçerse geçsin ülkemizde değişen birşey olmuyormuş,önce insanimizdaki zihniyet ve ahlaki olusumun tamamlanması lazım yoksa tüm partiler aynı yolu izlemeye devam ederler.
Ali Cantez 1 ay önce
Siyasi rüşvet... Etik değil...
vatandaş 1 ay önce
kimse bu çıksın konuşsun açıklasın duyduydum dediydi gibi laf ebeliğini bıraksın her şeyi anlatsın kimse çamur at izi kalsıncılık yapmaya çalışmasın edep ya hu
Yalandan delilik yapmayın 1 ay önce
AK Parti iktidar Kamuda iyi parti ne derse o oluyor Sendikada yönetim iyi partili ihaleleri alanlar iyi partili işe girenler iyi partili işyerlerinde kademe alanlar iyi partili Memurlarda şef olanlar Md yrd olanlar iyi partili hastanede Postanede belediyede Huzurevinde okullarda 4 d ile girip rahat edenler iyi partili Yardımcı eleman olarak girip
Memur işini yapanlar iyi partili yalandan bağıranlar kim
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74