KENAN YILMAZ’DAN, ALTINÖZ’E ZİYARET

Öz Çelik İş sendikası Karabük Şube Teşkilatlandırma Sekreteri ve Baş temsilci Ali Kaplan, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz'ü ziyaret etti.

banner108
Manşet 17.05.2021, 18:10 17.05.2021, 18:38
1924
KENAN YILMAZ’DAN, ALTINÖZ’E ZİYARET
banner36

Öz Çelik İş sendikası Karabük Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Kenan Yılmaz, beraberinde Sendika Baş temsilcisi ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kaplan ile birlikte, AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’ü makamında ziyaret etti.

Tam kapanma sebebinden dolayı gerçekleştirilen geçmiş bayram ziyaretinde, KARDEMİR işçileri ve Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube çalışmaları hakkında ve önümüzdeki aylarda yapılacak olan delege seçimleri ile ilgili de bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtildi.

Öz çelik İş Sendikası Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Kenan Yılmaz “Sayın İl Başkanımızı delege seçimlerinde ve sonrasında ekibimizin önemli ismi olan Ali Kaplan arkadaşımız ile birlikte ziyaret ettik. Ziyaretimizde Kardemir işçileri, sendika çalışmaları ve demokratik ortamda yapılacak olan delege seçimleri hakkında bilgiler verdik.” Dedi.

AK Parti İl Başkanı Altınöz’de yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirdi.       

Yorumlar (2)
Ömer 7 ay önce
Başarılar diliyorum başkanım.seçimlerde başarıyla çıkacağınıza şüphemiz yoktur.Allah yolunu açık etsin
Adsız Cengaver 7 ay önce
kenan yılmaz kardeşim diğer partileride ziyaret et sadece ak partiyi ziyaret edersen iktidarı arkasına almış güç alıyor izlemini verir ayrıca tarafsız olman ve bütün partilere eşit olman lazım
banner11
4
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74