KENAN YILMAZ'DAN İLK AÇIKLAMA

Öz Çelik İş Sendikası Delege Seçimlerinde delegenin %95'ini alan Kenan Yılmaz ilk açıklamasını yaptı. Yılmaz "Emeğin Aslanlarına Selam Olsun" dedi.

Manşet 17.09.2021, 13:51 17.09.2021, 13:58
3196
KENAN YILMAZ'DAN İLK AÇIKLAMA
banner131
banner36

Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Delege seçimlerinde çıkardığı listelerde toplam 125 delegenin ezici bir çoğunlukla 118’ini alan Kenan Yılmaz sosyal medyalarında bir açıklama yayınladı.

Kenan Yılmaz, Öz Çelik İş Sendikası Karabük Teşkilatlandırma Sekreteri ve Şube Başkan Adayı olarak yayınladığı açıklamada tam birliktelik ve bütünlük mesajları verdi.  

En geç bir ay içinde yapılacak olan Karabük Şube kongresinde, Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanlığına artık kesin gözü ile bakılan Yılmaz’ın açıklaması şöyle;

“Uzun ve meşakkatli bir seçim sürecinin ardından Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Delege seçimlerimizi tam bir demokrasi, kardeşlik ve birliktelik ruhu ile tamamladık.

Çelik İşçisi sarsılmaz ve şaşmaz iradesini bir defa daha göstererek, sağduyu içinde delege seçimlerine katılım sağladı.

Bu seçimlerin her anı ve sonucu, çelik işçisinin sendikasına ve meselelerine sahip çıktığının en büyük göstergesi olmuştur.

Delege seçimleri süreci artık hepimiz için geride kalmıştır. Şimdi yapılacak tek iş kucaklaşarak, tam bir birliktelik içinde gelecekte yapılacak güzel ve faydalı işlerin çalışmalarına başlamaktır.

Seçim sonucunda bize verilen büyük desteğin yüklediği sorumluluğun yine çok iyi farkındayız. Öz Çelik İş Sendikamızı daima ileriye götürmenin azmini bu büyük destekten alacağız.

Şunun da iyi bilinmesini istiyoruz; Kardemir, Karçel, Kardökmak, Mescier Demir Çelik ve Yolbulan Dış Ticaret’te bulunan emeğin aslanlarının her biri bizim yegane yol arkadaşımızdır. Onların hakları bizim haklarımızdır. Sevinci, bizim sevincimizdir. Hüznü, bizim hüznümüzdür. Daha iyi bir yaşam ve çocuklarımıza bırakacağımız daha iyi bir gelecek için tek vücut olarak yol alacağız.

Delege seçimlerine emek veren, güç katan, ilgilenen herkese teşekkür ediyoruz. Seçimleri yakından takip eden Karabük kamuoyu ile basınımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Seçim sürecinin tam başında gösterdikleri örnek demokratik tavır ile Öz Çelik İş Sendikası Üyelerinin hür iradesine gösterdikleri inanç ve saygıdan dolayı, başta Genel Başkanım Sayın Yunus Değirmenci’ye, Genel Başkan Yardımcılarım Sayın Bayram Altun’a, Sayın Recep Akyel’e, Sayın Ferhan Öner’e ve Genel Sekreterimiz Sayın Hicret Bozoklu’ya tüm çelik işçisi adına sonsuz teşekkürlerimizi ayrıca bir borç biliriz.

Emeğin aslanlarına selam olsun diyor, önümüzdeki dönem birliğin, kardeşliğin, sevginin ve çalışmanın dönemi olsun.

Katkı veren herkesten Allah razı olsun.

Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Yorumlar (0)
banner12
23
az bulutlu
banner125
banner18
banner74