KAYIN SU SEL BÖLGESİNE TIRLAR DOLUSU SU GÖNDERİYOR

Karabük'ün prestijli markalarından olan Kayın Su, Sel bölgesine her gün iki tır su gönderiyor. Tüm üretimini sel bölgesine yönlendirdi.

Manşet 13.08.2021, 17:30 13.08.2021, 18:27
1537
KAYIN SU SEL BÖLGESİNE TIRLAR DOLUSU SU GÖNDERİYOR
banner131
banner36

Karabük’ün en büyük markalarından biri olan Kayın Su, sel felaketi yaşayan Kastamonu, Bartın, Sinop ve ilçelerine şu ana kadar 40 tır su gönderdi.

11 Ağustos Çarşamba günü Batı Karadeniz bölgesinde yaşanan aşırı yağışlar sonucunda Bartın ili Ulus ilçesi, Abdipaşa Beldesi, Kastamonu ili Azdavay, Bozkurt, Cide, Şenpazar, Daday, Küre, Ağlı ve İnebolu ilçeleri, Sinop merkez ve Ayancık ilçeleri sel felaketi yaşamıştı.

Şu ana kadar 27 kişinin hayatını kaybettiği ve hükümet tarafından afet bölgesi ilan edilen bu ilçelere Kayın Su her gün 2 tır su gönderiyor.

Karabük’ün Eskipazar ilçesindeki büyük fabrikasında üretim yapan Kayın Su yetkilileri tüm siparişleri durdurduklarını ve günlük üretimin tamamını selden etkilenen afet bölgelerine gönderdiklerini ifade ettiler.

Kayın Su, ayrıca geçtiğimiz günlerde orman yangını afeti yaşayan Manavgat, Marmaris ve Muğla bölgesine de tırlarca dolusu su göndermişti.   

Yorumlar (2)
murat saral 1 yıl önce
eee, göndermiş güzel Allah Razı olsunda bunun nası bi haber değeri var anlamadık, reklammı yoksa şov mu.. siz bölgemizin işadamlarının bölgelere yaptığı yardımları biliyormusunuz? bilmeyin zaten Allah bilsin ki bi anlamı olsun :) kapiş
Adsız Cengaver 1 yıl önce
Allah razı olsun sağolsunlar var olsunlar Allah hayırlı bol kazançlar nasip etsin. haber yazınızda şimdiye kadar sel bölgelerine 40 tır su gönderildi diye yazıyorsunuz haberin devamında hergün 2 tır su gönderiliyor diye yazmışsınız sel 11 ağustosda oldu haber tarihi 13 ağustos aradan 2 gün geçmiş günde 2 tırdan 2 günde 4 tır yapar 40 tırı nereden buldunuz 4 tırı 40 tır diye yanlışlıklamı yazdınız
banner12
19
açık
banner125
banner18
banner74