KARDEMİR'İN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ALT YAPISI TAMAM

KARDEMİR A.Ş. Yeni Dijital Yönetim Altyapısı olan ‘SAP Steel 4 Hana’ programına başarılı bir şekilde geçti.

Manşet 04.02.2021, 17:33 04.02.2021, 18:10
1066
KARDEMİR'İN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ALT YAPISI TAMAM
banner36

KARDEMİR A.Ş, demir çelik sektöründe dijital dönüşümüne geçtiğimiz yılbaşı gecesi start vermişti.

Başarılı bir şekilde uygulamaya konulan ‘SAP Steel 4 Hana’ dijital yönetim sistemi ile ilgili KARDEMİR’den yazılı bir açıklama yapıldı ve şu bilgilere yer verildi;

"2019 yılının Ekim ayında başlattığımız ‘SAP Steel 4 Hana’ dijital alt yapı projemizi 2021 yılının ilk dakikalarından itibaren kullanmaya başlamış bulunmaktayız.

Demir ve çelik sektörünün rekabetçi yapısında daha güçlü bir şekilde yer alabilmek ve dünyaya daha hızlı entegre olabilmek için geliştirdiğimiz SAP yazılımlarımız, tedarik zincirinden pazarlama çalışmalarına ve müşteri ilişkilerine, insan kaynakları yönetiminden, otomasyon sistemlerine kadar, şirketimizin sürdürülebilirlik hedeflerinin gerçekleştirilmesinde kilit rol oynayacaktır. Şirketinizin organizasyon yapısında köklü bir değişim sağlayacak SAP yazılımlarıyla, hammaddeden satış sahamıza kadar olan iş süreçleri de izlenebilirlik açısından daha güçlü hale gelecektir.

Ülkemizde bu ciddi yatırımı başarıyla sonuçlandıran sayılı şirketlerden biri olan Kardemir A.Ş., bu sayede demir ve çelik sektöründe dijital dönüşümü ‘ilk’ gerçekleştiren fabrika olmuştur. Sektörünün lokomotif firması Kardemir A.Ş., geçiş yaptığı yeni ‘dijital yönetim’ sistemleri ile hem kendi alanında ilk olmuş hem de tüm firmalara örnek teşkil edebilecek bir yatırımı gerçekleştirmiştir. 

Çalışanlarının sağlığını öncelikli olarak gözeten şirketimiz, pandemi sonrası oluşacak yeni çalışma kültürüne, ‘SAP Steel4Hana’ gibi projelerle daha kolay adapte olacaktır. ‘SAP Steel 4 Hana’ projemizin, tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz."

Yorumlar (0)
21
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74