KARDEMİR ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MÜJDESİ

KARDEMİR, KARDÖKMAK VE KARÇEL A.Ş. Çalışanlarına 4 Bin TL maaş promosyon parası verilecek.

Manşet 29.12.2021, 13:16 29.12.2021, 16:49
2124
KARDEMİR ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MÜJDESİ
banner131
banner36

Kardemir, Kardökmak ve Karçel A.Ş. çalışanlarına 4 Bin TL Banka Promosyon verilecek.

Bir süredir bankalarla yapılan görüşmeler sonucu Kardemir işçisine ve beyaz yakalı çalışanlara 2 yıllığına, 4 Bin TL maaş promosyon parası verilecek ve bu paralar tüm Kardemir çalışanlarının maaş hesaplarına 10 Ocak 2022 tarihinde yatırılacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz şunları söyledi;

“Kardemir Yönetiminin sendikamızın gözetimi ve bilgisi dahilinde bir süredir bankalar ile yaptıkları görüşmeler nihayete ermiştir. Tüm çalışanların maaş aldıkları bankalardan 10 Ocak 2022 tarihinde hesaplarına tek seferde 4 Bin TL promosyon parası yatacak.

Kardemir emekçilerine promosyonun parasının kazandırılmasından dolayı, başta KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar olmak üzere, tüm Yönetim Kurulu Üyelerine, Sayın Genel Müdürümüz Necdet Utkanlar’a ve Genel Müdür Yardımcılarına şanlı çelik işçisi adına teşekkür ederiz. Tüm Kardemir, Kardökmak ve Karçel A.Ş. emekçilerine hayırlı olmasını dileriz.”    

Yorumlar (1)
Harika 8 ay önce
Sadakaları açık olarak verirseniz bu ne güzel! Şayet onu yoksullara verirken gizlerseniz bu sizin için daha da hayırlıdır ve sizin bir kısım günahlarınıza kefâret olur. Allah yaptıklarınızdan haberdardır.
banner12
29
parçalı az bulutlu
banner125
banner18
banner74