KARDEMİR AK PARTİ’NİN ÇİFTLİĞİ Mİ OLUYOR?

KARDEMİR A.Ş'nin Ankara'da hiç bir bürosu veya irtibat ofisi yok ama 25 Bin TL maaş ile Ankara temsilcisi atanmış.

Manşet 12.11.2020, 15:15 12.11.2020, 15:23
14552
KARDEMİR AK PARTİ’NİN ÇİFTLİĞİ Mİ OLUYOR?
banner131
banner36

KARDEMİR A.Ş’nin Ankara Temsilcisi olarak geçtiğimiz aylarda Mustafa Özkan’ın atandığı öğrenildi.

TBMM Başkan Müşaviri ve AK Parti Gurup Amir Yardımcısı olarak görev yapan ve geçtiğimiz aylarda emekli olan Mustafa Özkan’ın KARDEMİR A.Ş. Ankara Temsilcisi olarak 25 Bin TL’ye yakın maaşla işe başladığı öğrenildi.

KARDEMİR’in bir önceki Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Öz’ün talimatıyla, yine bir önceki KARDEMİR Genel Müdürü Hüseyin Soykan’ın imzasıyla Mustafa Özkan’ın Ankara temsilcisi olarak atandığı belirtildi.

ANKARA’DA BÜRO YOK, TEMSİLCİSİ VAR

KARDEMİR A.Ş’nin İstanbul Bürosu ve temsilciliği var ama Ankara’da herhangi bir temsilcilik veya irtibat bürosu olmadığı da biliniyor.

KARDEMİR’in Ankara’da bürosu yok ama 25 Bin TL maaş ile temsilci atanıyor.

Olaya tepki gösteren Karabük’teki siyasi parti temsilcileri “Kardemir bu gidişle AK Parti’nin çiftliği olma yoluna doğru gidiyor. Kardemir’in Ankara’da bürosu yok ama 25 bin TL maaş ile Ankara temsilcisi atanıyor. Bu temsilci olarak atanan kişi işini evden doğru mu yapıyor?” şeklinde eleştiriler getiriyorlar.

Mustafa Özkan’ın AK Partili 12 Milletvekili ile FETÖ Elebaşı Fetullah Gülen’in Amerika ziyaretindeki fotoğraflardan da anıldığı bilinmekte.

Yorumlar (11)
Kemal 2 yıl önce
Uyu sendika uyu uyu lşci kardeşlerim uyu kardemirin çiftlik olmasina nekadar daha góz yumulacak deniz biter de feryat fayda etmez
İşçi 2 yıl önce
İşçi alın terini istiyor trilyonları cebe indirene Allah iyi demez her sözleşmede zarar açıklayan Kardemir geleneği yine bozmadı bıgün kazandıran işçi yiyen başkası kazınılıyorsa işçi sayesinde işçi minimum %45 zam bekliyor bilesiniz
Yusuf Kara 2 yıl önce
Alırsın oldu bütün işçilerin 2 işi kardemir arkadaş 10 yıl çalıştım orada devlet vermiyor 10 bile sen ooo
İsci1 2 yıl önce
Ben işçinin emeğinin karşılığını almadığına inanmıyorum. işçilikten sıkıldıysanız okuyup yönetici olarak o insanların geldiği yere gelebilirsiniz. Kimse boş muhabbet yapmasın arkadaşlar. Karabük şartlarında en iyi ve düzenli maaş yeri Kardemir rdir. Sizlerde bilirsiniz ki dışarıda 12 saat çalışıp asgari ücretle çalışan arkadaşlar var. Allah onlara kolaylık versin.
ayhan dikmen 2 yıl önce
akp kardemire kayyum atamıştır iyi uykular
Kayabaşili 2 yıl önce
İşçi arkadaş askeri ücret örnek vermişsin dışarda şimdi sana ve genel olarak soruyorum Kardemir harici bir fabrikada kok bölümü varmı zehir zembelek yüksek fırın ünitesi varmı çelik hanesi var mı haddanesi dökümhanesi bu bölümler olan ve o kadar ağır bir şartlar altında çalışma alanı olan bir fabrikadan bahsediyoruz çıkmışlar askeri ücret askeri ücret yav askeri ücretle bu işin ne alakası var Kardemir milyon TL kar açıklıyor bu kâr kimin emeği yüksek fırın ünitesine gittin mi sen hiç bu fabrika pamuk şekeri fabrikası değil şartlar çok zor tabiki işçi hak ettiği emeği vereceksin gece vardiyasi uyurken millet gürül gürül hadde demir çekiyor siteminizi Kardemir edin çalışana değil Kardemir çalışanı kazandığı parayı karabukde harcıyor Karabük kazanıyor oturduğu yerden maaş alan memurlar gelince asgari ücret gündem gelmez ama Kardemirde çalışırsan isciysen askeri ücret çalışan çok Kardemir işçi fabrikasidir...
bayram ali 2 yıl önce
elhamdülillah arpalık oluyor:)))))
ayhan dikmen 2 yıl önce
yalakalıkla para alınmaz evlat metalci abilere dua edin yoksa şimdi actınız
neco 2 yıl önce
Ankaradayım ofis fiyatları pahalı.Panddmi de var uzaktan çalışma yapiyirdur
Kemal Esentepe 2 yıl önce
Ak Parti adaletli bir partidir. Öyle şeyler yapmaz!
Yusuf Kara 2 yıl önce
Sadece bu mu? Daha kim bilir neler oldu Karabük çocuğu işe girsin dediğimizde mikromilliyetçi olmayın derler durmadan, fakat iş isteyince beğenmemişsindir olur. Allaha havale ediyorum 3 yıldır mezunum makine müh işsizim daha ne olsun
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74