"KARABÜK’ÜMÜZ SAĞLIK ALANINDA ÖNEMLİ BİR YATIRIM DAHA KAZANACAK"

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, 5000 Evler ek hastene binası inşaatının yer teslimi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Manşet 26.11.2021, 23:56 27.11.2021, 12:53
4064
"KARABÜK’ÜMÜZ SAĞLIK ALANINDA ÖNEMLİ BİR YATIRIM DAHA KAZANACAK"
banner36

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, 5000 Evler ek hastane binası inşaatının yer teslimi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Milletvekilleri Güneş ve Ünal yaptıkları yazılı açıklamada şu bilgilere yer verdiler;

"Karabük’ümüz sağlık alanında önemli bir yatırıma daha kavuşuyor. 5000 Evler Ek Hastane binamızın tamamlanıp hizmete girmesiyle ilimizin büyük bir ihtiyacı giderilmiş olacak ve bu hizmet ile Karabük’ümüz sağlık alanında önemli bir yatırımı daha kazanacak. Son yıllarda Ülkemiz de sağlık hizmetlerinde çok önemli mesafeler kat edildi. Bizlerde AK Parti Karabük Milletvekilleri olarak bu yatırımlardan ilimizin en iyi şekilde faydalanabilmesi için sağlık yatırımlarımızı hassasiyetle takip ediyoruz.

Revize tasarımı yapılan 11843 m2 kullanım alanlı olacak olan 5000 Evler Ek Hastane bina projesinde, öncelikle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile Psikiyatri poliklinik ve yataklı servis hizmetleri laboratuar, görüntüleme merkezi (bilgisayarlı tomografi, röntgen, USG) bunun yanı sıra acil servis ve diğer branşlardaki poliklinik hizmetlerini (15 adet poliklinik) içeren 76 adet yatak kapasitesi olacak şekilde projenlendirilecek. 

Sağlık hizmetlerimiz için büyük önem arz eden 5000 Evler Ek Hastane yatırımı ile inşallah ilimizde kaliteli sağlık hizmeti sunumu artarak devam edecektir.

Bu önemli yatırımın Karabük’ümüze tekrar hayırlı olmasını diliyor, ilimize kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA’ya, emek veren tüm bakanlık yetkililerimize hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. "
 

Yorumlar (9)
Dur demek gerek 2 ay önce
Sayın vekilim isminizi yalnızca atamalar yer değişiklikleri ve tayin isteyen kişilerin torpil yaptırtmak için başvurduğu kişi olarak duyuyoruz. Sizce sağlıkta bu çok başlılık kalite azlığı ya da personelin motivasyonunun kalmaması hakkında katkınızın olduğunu düşünüyor musunuz? Gerçi sizden gücünü alanlar astığı astık kestiği kestik şeklinde dolaşan yöneticiler öyle bir hale geldilerki kurumu kendi özel şirketi sanıyorlar. Liyakat hakkaniyetli yönetici ve gerçekten işini birini memnun etmeye çalışmayan yöneticilere ihtiyacımız var. Emin olun verim bu şekilde alınır.
Mustafa Yılmaz 2 ay önce
Siz önce faaliyette olan eğitim ve araştırma hastanesini düzene sokun heryer pislik içinde temizlik sıfır yemek sıfır hastane yap ama denetleme böyle olacaksa hiç yapmayın daha iyi
safran 2 ay önce
valla sizin gibi düşünmüyoruz, geriye dönüp 20 seneye baktığımız zaman!!!
garıb yolcu 2 ay önce
karabukte en buyuk saglık sorunu rendevu sıstemı 15 gun degıl 1 ay sonraya rendevu alınamayan hastnede ek bına yaosn nolcak ne degısecek kastamonu bartın bolu duzce zınguldak hatta cok yerde sankı hastane yok gıbı gelıp karabukte muayene olmaya kalkıyorsa ee karabuk ınsanıda 1 ay sonraya rendevuyu zor buluyo ılk oncekı cozum bu rendevu alma olayına ek atılmalı ben muayene olamadıktan sonra 5 hastane kursan nolur
Mercan 2 ay önce
Şimdide insanlara bi iş başarmış gibi müjde mi veriyorsunuz? Yık yeniden yap sonra müjdeler teşekkürler kimseye teşekkür etmiyoruz!!!
Mercan 2 ay önce
Zaten var olan hastaneyi yıktınız devletin hazinesine zarar verdiniz saçma bi şekilde hepsini bir binada topladınız...
Adsız Cengaver 2 ay önce
kardemir kavşağı ve kesintisiz yol projesininde ihalesi yapıldı deniyordu 1 yıldan fazla süre geçti bir çivi bile çakılmadı akibeti nedir belli değil bu projede onun gibi boş çıkmasın
Bunyamin 2 ay önce
Hadi bakalım insallh buna gerçekten karabukumuzun çok acil ihtiyacı vardir
Fatih 2 ay önce
5000 evlerde zamanında hastane vardı neden kapattınız ozaman, boşsunuz, kaybedeceksiniz
banner11
banner12
-5
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74