KARABÜK'TE SEVİLEN DOKTOR KONYA'DA ÖLDÜRÜLDÜ

KBÜ E.A. Hastanesinde uzun yıllar görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ekrem Karakaya, yeni görev yeri Konya Şehir Hastanesinde silahlı saldırı sonucu öldürüldü.

Manşet 06.07.2022, 17:33 06.07.2022, 18:06
4713
KARABÜK'TE SEVİLEN DOKTOR KONYA'DA ÖLDÜRÜLDÜ
banner131
banner36

KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesinde 8 yıla yakın görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Doktor Ekrem Karakaya, hastanede uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.

Karabük’te uzun yıllar görev yaptıktan sonra yaklaşık bir yıl önce Konya Şehir Hastanesine giden genç doktor Ekrem Karakaya, annesinin ölümünü kendisinden bilen Hacı Mehmet Akçay isimli bir şahıs tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Dr. Karkaya’yı vuran şahıs daha sonra kafasından kendisini vurarak intihar etti.

KBÜ E.A. Hastanesinde uzun yıllar görev yapan, çok sayıda kişi ve hastası tarafından sevilen doktorun ölümü ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medyasından yaptığı açıklamada "Konya Yunak İlçe Devlet Hastanesinden bir güvenlik görevlisi, Konya Şehir Hastanemizde bir hekim arkadaşımıza silahıyla ateş ederek onu hayattan kopardı. Olayda kendisi de öldü. Adli makamlar dehşet saçan canilik konusunda araştırmalarını sürdürüyor. Milletimizin başı sağ olsun." dedi.

Ekrem Karakaya’nın ölümü Karabük’te sevenleri ve tanıyanları tarafından üzüntüyle karşılandı.
 

Yorumlar (12)
Sanem 1 ay önce
Harıka bır doktordu annem onun sayesinde iyilwşmıştı mekanı cennet olsun
Ali Cantez 1 ay önce
Allah rahmet eylesin. bu hükümet 20 senedir başımızda ve caydırıcı kanunlar çıkartmaktan aciz ve çıkarmakta istemiyor sonuç olarak doktor katlediliyor. savcı yada hakime bir fiske laf et soluğu hapiste bulursun çünkü onlar kıymetli .... Allaha havale ediyorum gerekli önlemi ALMAYAN ve Uygulamayanları... Yetim kalan doktor beyin çocuklarının yerine bir an koyun kendinizi ...o zaman belki vicdanınız sızlar kanun çıkartmayan ve veya uygulamayanlar...
hüseyin 1 ay önce
Öldüren adam güvenlikçi ve kendini öldürmeyi de kafaya koymuş.Sen o doktorun özel koruması bile olsan ne yapabilirdin?
Ahmet 1 ay önce
Oyle kibar bi insandiki muayene esnasinda hastalar odasina dalardi cik disari kardesim bile demezdi diyemezdi.
Emrullah Başkaya 1 ay önce
Çok müteessir oldum fevkalade üzüldüm Allah gani gani rahmet etsin mekânı cennet makamı aali olsun inşaAllah Rabbim yakınlarına sabırlar versin
İbrahim yücel. 1 ay önce
İyi insanlar çok yaşamazmış.mekanın cennet olsun Hocam.
Acil Çözüm 1 ay önce
Şiddette acil çözüm bulsunlar. Doktorlar iki vardiyalı 8-4,4-10 çalışsın hasta yükleri azaltılsın, Muayenelere ve hastanelere silah ile girilmesin.
Kadına şiddette ayrıcalıklı ağır cezalar getirilsin..
Trafik terörlerine ağır ayrıcalıklı cezalar getirilsin..
Taş ocağı ve ağır işler turuncu psikolojik elbiseleri olan ortamlar hazırlansın ve kamuya duyurulsun... Hapiste yan gelip yatma yeri değil... Acil düzenlemeler gerekli... Bunlarda sorumlu tüm siyasi partileridir.
Nuni 1 ay önce
Kadere iman diye bisey var noldu şimdi
Ali Cantez 1 ay önce
Kader ile birlikte. Tevekkül de var..Gerekli önlemleri alamayan yöneticilerin hiç suçu yok mu ? Yargı mensuplarını koruyan devlet, sağlık mensuplarını korumuyor. aciz kalıyor. Mazlumun ahından korksun gerekli önlemi yıllarca almayan bürokratlar...kabir azabıda var cehennem azabıda...bu da KADER
Erhan 1 ay önce
Her yönüyle mükemmel bir insan mesleğinde kendini yetiştirmiş bir doktordu. Çok üzüldüm. Kardeşim in Ruhu şad mekanı cennet olsun. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim.
Kemal 1 ay önce
Mükemmel bir doktordu annemin iyileşmesi onun sayesinde olmuştur,Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah.
Niri 1 ay önce
Çok iyi bir doktordu.Allah belasını versin böyle canilerin.zaten belasını bulmuş vuran kisi
banner12
29
parçalı az bulutlu
banner125
banner18
banner74