KARABÜKLÜ SOLUĞU TARIM MARKETLERİNDE ALDI

İndirim açıklaması sonrası Karabük'teki Tarım Kredi Kooperatif Marketinde yoğunluk yaşandı

Manşet 15.08.2022, 12:27 15.08.2022, 12:59
2225
KARABÜKLÜ SOLUĞU TARIM MARKETLERİNDE ALDI
banner36

Karabük’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla bazı ürünlerde indirime giden Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde vatandaşlar indirimin uygulandığı ilk gün yoğunluğa neden oldu.

Ülke genelinde olduğu gibi Karabük’te de birçok kişi sabahın erken saatlerinde soluğu Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin önünde aldı. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde satılan 30 kadar üründe fiyatların 15 Ağustos’tan itibaren indirileceği duyurulmasıyla marketlerde uzun kuyruklar oluştu. Bazı şubelerde yoğunluk nedeniyle müşteriler içeriye grup grup olarak alındı.

İndirimlerden memnun olan vatandaşlar, Tarım Kredi Kooperatif Marketleri’nin her mahallede açılmasını istedi.

Öte yandan Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nin dördüncü şubesi Aydınlıkevler Mahallesinde açıldı. Açılışa Karabük Valisi Fuat Gürel ve vatandaşlar katıldı. Duanın ardından kurdelenin kesimi ile açılışı yapılan markette Vali Gürel fiyatları inceledi.

Yorumlar (7)
onuncuköyden 2 ay önce
Ekonomimiz uçuyor maşAllah, Tarım Kredi Kooperatif Marketlerine bilerek ve isteyerek zararına satış yaptırıyorlar. O zarar da yine vergisini ödeyen vatandaşın cebinden çıkıyor, bunu bilmeyen vatandaş bak devletimiz ucuz satıyor diğer marketler hain onlar kazıkçı diyor, x marketin devlet ile rekabet edebilme şansı mı var. devlet zararına satar ama sen satabilir misin? off of
Murat 2 ay önce
Tüm dünyanın uyguladığı, kitaplarda yazılmış ekonomi politikalarının tam tersini uygulayıp TL'nin alım gücünü düşür. Sonra zararına satış yapan marketler aç millet de önünde kuyruk olsun. Bu zararı kapatmak içinde vergiye zam yap. Burada en önemlisi bu marketleri alkışlayanlar. İşte bu kesime hiç birşey anlatamazsın çünkü anlamazlar.
vatandaş 2 ay önce
ayıp ayıp ayıp yüzlerce kez yuh utanç kaynağı bir hadise insan içine çıkmaması gerekirken bununla övünenlere yazıklar olsun tanzim satış noktaları kurdular seçimlerden hemen sonra kaldırdılar indirim diye milleti markete çağırdılar BİNDİRİM yaptılar bu topluma her şey MÜSTAHAK
Adsız Cengaver 2 ay önce
fiyatlarda indirim göremedik hatta bazı ürünler diğer marketlerden pahalı ayrıca bazı ürünlerde yok
vatandaş 2 ay önce
İNSANLARIN GELDİĞİ ŞU HALE BAK. ELBETTE BUNDA BİRİLERİNİN SORUMLULUĞU VAR. 1 LİRA,2 LİRA AZ ÖDEMEK İÇİN PERŞİNA HALE GELMİŞLER. MAALESEF BİZ BU HALE NASIL DÜŞTÜK, DİYE DE SORGULAMAZLAR.
Havagazı 2 ay önce
Karabüklü soluğu tarım kredi marketlerinde almaya gitti ama, havagazı alıp geri döndü. Gaz vermeye devam.
GÜVEN ÖZÇETİN 2 ay önce
aydınlıkevler mahallemıze hayırlı olsun
banner12
17
parçalı bulutlu
banner125
banner18
banner74