KARABÜKLÜ KÜÇÜK DOĞUKAN DENİZ DE KAYBOLDU

Karabük’ten Bartın’a denize giden Karabüklü ailenin 8 yaşındaki çocuğu denizde kayboldu.  

Manşet 10.08.2021, 16:47 10.08.2021, 17:10
9468
KARABÜKLÜ KÜÇÜK DOĞUKAN DENİZ DE KAYBOLDU
banner131
banner36

Bartın’ın Büyükkızılkum plajında dalgaların arasında kaybolan 8 yaşındaki Karabüklü Doğukan için arama çalışmaları başlatıldı.

Ailesi ile birlikte sabah saatlerinde denize girmek üzere Karabük’ten, Bartın’ın Büyük kızıl kum plajına gelen 8 yaşındaki Doğukan Yaylacı, deniz kıyısında oynarken bir anda dalgaların arasında gözden kayboldu. Yapılan tüm aramalara rağmen bulunamayan çocuk için ekiplere haber verildi.

Bölgeye, Sahil Güvenlik, Jandarma, AFAD, UMKE ekipleri sevk edildi. Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığına bağlı DEGAK 3 Dalgıç Timi ve İl Özel İdare Cankurtaran ekiplerince denizden arama çalışmaları sürerken Jandarma, AFAD ve UMKE ekipleri de karadan arama çalışmalarına destek veriyor.

Bölgede çalışmaları takip eden Büyük kızıl kum Muhtarı Ersin Değer, “Denizde çok dalga var. Deniz alttan da üstten de çekiyor. Haliyle sıkıntılı bir durum var. İnşallah çocuk bulunur, amacımız bir an önce bulunması” diye konuştu.  

Karabüklü Yaylacı ailesi ise perişan bir şekilde çocuklarının sağ bulunmasını umutla bekliyorlar.

Yorumlar (3)
Özlem 1 yıl önce
Allahım mucize olsun inşAllah
kamil 1 yıl önce
koskoca haber sitesinin editörü de ekini ayırmayı bilmiyor. Haber başlığındaki de eki bitişik yazılmalıdır biraz özen lütfen.
Karabük Net Haber 1 yıl önce
Karabüklü, Ankaralı, Konyalı gibi bu tür ek alan kelimeler özel isime girer ve ayrılmaz. Türk Dil Kurallarına göre "Karabük'lü" yanlış bir yazımdır. "Karabüklü" doğru bir yazımdır. Lütfen araştırın.
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74