KARABÜKLÜ GENÇ İŞ İNSANI GÖZ DOLDURUYOR

Ankara'da yaşayan Karabüklü genç iş insanı Ozan Canyurt son aylarda göz dolduruyor ve kendisinden çok bahsettiriyor.

banner108
Manşet 19.10.2021, 16:09 19.10.2021, 16:20
2941
KARABÜKLÜ GENÇ İŞ İNSANI GÖZ DOLDURUYOR
banner36

Karabük’ün tanınmış eski sendika ve cemiyet adamlarından Taner Canyurt’un oğlu Ozan Canyurt, son aylarda göz dolduruyor ve Karabüklüleri gururlandırıyor.

İlaç, sağlık, anne-bebek bakım ürünleri, enerji, gıda ve biyoteknoloji gibi birçok sektörde şirketleri bulunan, ülkenin tanınmış öncü gruplarından olan Toksöz Grup’un direktörlüğünü yapan genç iş insanı Ozan Canyurt başarıları ile son günlerde kendisinden çok bahsettiriyor.

Toksöz Grup Ankara Resmi İlişkiler Direktörü Ozan Canyurt, aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu Klasman temsilciliği ve Mavi Kapı Derneği Başkanlığı görevlerini de yürütüyor.

Siyaset, bürokrasi ve iş dünyasında geniş diyalogları olan, Karabüklü hemşerilerinden gelen bireysel taleplerle de yakından ilgilenen bir kişi olarak kendisinden çok bahsettiren Ozan Canyurt gibi Karabüklü genç iş insanlarının daha fazla olması Karabük için ayrıca önem taşıyor. 

Yorumlar (4)
Cenk GEDİKOĞLU 2 ay önce
Anne karnından desem yeridir aslında, kardeşliğimiz çok ama çok eskiye dayanır. Beşbinevler sokakları bizim çocukluğumuzu, Yenişehir sokakları bizim gençliğimizi ve artık her ilin her sokağı iyi bilir, bizim ezeli ve ebedi dostluğumuzu, Ozan CANYURT hiç bir mevki makam gözetmeksizin, yaşlı genç, zengin fakir, iyi kötü demeden, herkesin her derdiyle dertlenen mesele Karabük ya da Karabüklü diyince gecesini gündüzüne katıp, yardımcı olabilmek için gerekirse her şeyinden ödün verecek ADAM gibi adamdır, gerçek bir KARABÜKLÜ'DÜR. Yolun bahtın şansın her daim açık olsun KARDEŞİM.
NE DİYİM 2 ay önce
:)
Karabüklü 2 ay önce
Adam gibi adam mükemmel insan...
aykut kaba 2 ay önce
sevgili dostum ozan canyurt karabükün has evladı başarılarınla bizleri gururlandırıyorsun sevgili kardeşim yolun ve bahtın açık olsun dayı oğlundan sevgiler
banner11
16
açık
banner17
banner18
banner39
banner74