KARABÜK YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

Başkan Vergili uygulamaya koyduğu projeleriyle Karabük’ün çehresi değiştiriyor

Manşet 07.06.2022, 17:30 07.06.2022, 17:38
7679
KARABÜK YENİDEN ŞEKİLLENİYOR
banner36

Geçtiğimiz günlerde Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasına yeniden başlayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin bugünkü durağı Kartaltepe oldu. Başkan Vergili burada yaptığı açıklamada şehirde başlayacak çalışmalarla ilgili önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Karabük’ün son dönemde en şanslı günlerini yaşadığını ifade eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili

Biz Balıklarkayası kavşağına başlıyoruz, Karayolları Dörtyol kavşağına. Devlet Su İşleri de Köprübaşı Camii’nden Yeşilmahalle’ye kadar olan alanda dere ıslah çalışmasına başlıyor ve orada güzel bir yaşam alanı ortaya çıkacak. Kent Meydanını Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına devrettik. Adliye Çarşamba Pazarı bölgesinde 24 dönüm bir alana taşınıyor. Eski Anıt bölgesinden başlayıp, Askerlik Şubesini, Askeri Gazinoyu, Kent Meydanını, Adliye binasını, KARDEMİR’e ait alanı içine alan son derece büyük bir alanda meydanımızla, millet bahçemizle ve camimizle son derece güzel bir yaşam alanını ortaya çıkartacağız.  Yine biz Kent Orman projesine başlıyoruz. Yürüyüş parkurlarıyla, piknik alanlarıyla son derece modern bir tesis olacak. İçerisine mahalle karakolu yapıyoruz. Güvenli bir bölge olacak. Kadını erkeği, genci yaşlısı rahatça vakit geçirebilecek” şeklinde bilgilendirmeler yaptı.

Yorumlar (28)
SAFRANBOLU 4 ay önce
Başkan şimdiye kadar yaptığın hiçbir projenin hiçbir estetiği güzelliği hatta fonksiyonu bile yok. Şirinevlere yaptığın pazar yerinin çatısı ilk karda çöktü öylece kaldı. Pazar yeri trafiği felç ediyor...
Yenice'li 4 ay önce
Karabük'ün çehresinin değişmesi için Kentsel Dönüşüm şart. Kavşaklarla değişmez. Daha Soğuksu Mahallesinin içinden çıkamadık. Karabük'ün her yeri gecekondu. Karabük dışından gelenler hiçbir ilde böyle çehresiz, gecekondu, yapılaşma olmadığını söylüyorlar. Karabük insanı kabuğunun içine çekilmiş, dışarıda olan biteni göremiyor. Hu bu arada seçim yaklaştı, kıpırdanmalar başladı. Keşke her sene seçim olsa:).).)....
Mesut 4 ay önce
Sayın başkanım karabük meydanda park sorunu bulunuyor.meydandaki kilitli otoparkın ihaleyle veremediniz kapılarını açmanızda halk faydalansa olmazmi
Boş alan otapark 4 ay önce
Valilik binası camii inşaatı başlayacak diye kum yığdılar, orası aylarca boş kaldı hâlbuki otapark olarak vatandaş kullanıyordu. hadi birak onu cammi inşatı için bağış 5t fiş kesip park edilseydi ya... hep kartel ekonomik örgütlere çalışılıyor
Dereli 4 ay önce
Şu şehre vizyon sahibi şehircilikten anlayan bi başkan gelmedi arkadaş, mitinglerde çok insan toplansın haberlere çıkayım diye betona boğdu şehri, gene herkes beni konuşsun diye asansör yaptı ki böyle bi ego yok arkadaş.
hüseyin 4 ay önce
Geç bile kalındı sayın başkan.Karabükten Safranboluya ışığa takılmadan gidecektik.
Uçan araba çıkıyor 4 ay önce
Uçan araba çıkmış onunla kesintisiz ve daha hızlı gidebilirler zenginler. Hem havada temiz oksijen de solurlar.
Mert tunç 4 ay önce
Yav boşversenize 15 dene olmuş bişe değişmemiş, bu millet hicbisey görmüyormu sanıyorlar Allah aşkına, insanlarla alay etmeyi bırak sayın başkan vekil olman imkansız
Eyüp 4 ay önce
Karabükün bunlardan haberi varmı. 10 senede olmayan bir senedemi olcak.
RIFAT 4 ay önce
Yıllardır o koltuktasın ve en ufak bir değişim yapamadın ne gariptir ittifakınız oy kaybetmeye başlayınca değişim olacakmış.Yıllardır nerdeydin vergili ?
vatandaş 4 ay önce
önce Belediye binasında ki asansörleri düzgün çalıştırın
Kemal 4 ay önce
İyi de başkan Karabük'te asfalt kalmadı
Ramazan abi 4 ay önce
Artık şevkli, istekli, enerjisi olan, çevre illeri gezip gören, ufku geniş yeni bir başkan istiyoruz arkadaş. Karabük 15 yıl kaybetti. 5 yıl daha kaybetmesin. Hiç bir projede görsellik, estetik anlayışı yok. Başkana sözüm yok, severim kendisini iyi insan ama bu iş ona göre değil. Selamlar, saygılar.
Vatandaş 4 ay önce
Sayın başkan da o iddialar ile seçmenin karşısına çıktı hatta kendisi çok seyahat ettiğini Avrupa şehirlerini örnek gösteriyor. benim işim gücüm var 5 yıl belediyecilik nasıl yapılır yapıp gösterip gide cem gibi söylemler yapmıştı.
Boykot 4 ay önce
Kusura bakmasın da boş işler. Ben Karabüğe geleli 4 sene oldu son iki yıldır hizmet yok yani seçimden bu yana. Karabükün havası pislik içinde, iktidarla yanyana olunca ses çıkartmaz oldun ya da beslediler bilemiyorum. Karabük'te insanlar nefes alamıyor, ufak bi yağmur yağsa asit ve çamur yağıyor. Karabük'te her yol mayın tarlası gibi çukur çukura düşe düşe 6 ayda alt takım değiştirir olduk. Koskaca Ankara da park ücreti 8 TL küçücük şehirde 5 TL. Yol kenarına park ediliyor kıç kadar yol zaten. Park alanı yapamazsınız gerçi anıtın yanındaki ve karesin ordaki vatandaş zarar eder. Cuma pazarının ora ayrı rezillik... Zerre hakkım varsa zehir zıkkım olsun çalışma yapmadığınız için.
Karabacak 4 ay önce
Namık Kemal mahallesine bi çare bulun öncelikle 5000evler Yenimahalle hattı ne oldu bunlara çare bulun bırakın bu işleri sana oy falan yok
Rıfkı kirkalti 4 ay önce
Keşke kültür ve sanat faaliyetleri için bir sanat galerisi de yapsaydınız. Gençlerimiz halkımız bu tür anat faaliyetinden de.uzak kalmazdi. Karabuk ozellikle kültür ve sanat konusunda çok geri kaldı. Tüm belediyelerin sergi ve fuarına anları için özel kültür merkezleri car ama bizim yok. Çadır kurmayla icinde sergi fuar kültürel etkinlik yapmak olmuyor bu iş. Ayıp çok ayıp. Artık şu taşra zihniyeti bırakmak gerek.
Ahmet Yilmaz 4 ay önce
Beşbin evlerden kğpler mahallesşne giderken tamda sehircilik ve orman çevre koruma binasına gelmeden eski başköy yerleşkesinin mezalıgı vardır atalarımızın sakızla agaçları ile kaplı bu alan hee türlü çöpün molozların inşaat atıklarının atıldığı derenin yatagına boşaltıldıgını görürsünüz, mahallelerde belediyenin koygdugu konteynırların durumuna bir bakın çevreye kalıcı zarar verdiginizi unutmayın, hava kirliligi önlemini asla unutmayın.
vatandaş 4 ay önce
Allah aşkına önce belediye binasında ki asansörlerin düzgün çalışmasını sağlayın sonra Karabük'ü şekillendirirsiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74