KARABÜK'ÜN VEKİLLERİ BOŞ DURMUYOR

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş boş durmuyor

Manşet 03.08.2022, 13:01 03.08.2022, 17:25
1645
KARABÜK'ÜN VEKİLLERİ BOŞ DURMUYOR
banner131
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, "Yüz Yüze 100 Gün" programı kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

AK Parti Karabük Milletvekili Ünal, tırpanla hasat yaptı

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Eskipazar ilçesinde tırpan sallayarak buğday hasadı gerçekleştirdi.

"Yüz Yüze 100 Gün" programı kapsamında Doğancılar, Hanköy, Karahasanlar, Köyceğiz, Arslanlar ve Boncuklar köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ünal, hububat hasadına katıldı.

Eline aldığı tırpanı biledikten sonra buğday hasadı yapan Ünal, "Çiftçinin mirası, emeği ve bayramı hasat zamanıdır. Bizim de hasada katkımız olsun istedik. Tırpanla ekin biçip tırpan biledik ve çekiçledik. Büyük gayret ve fedakarlık gösteren çiftçilerimize bereket getirmesini diliyorum. Artsın eksilmesin, taşsın dökülmesin. Bol ve bereketli olsun inşallah." dedi.

Ziyaretlere, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Ali Ünal, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yarkan ve İl Genel Meclis Üyesi Sunay Yaka da katıldı.

AK Parti Karabük Milletvekili Güneş, Eflani'de vatandaşlarla buluştu

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise, "Yüz Yüze 100 Gün" programı kapsamında Eflani'de vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Güneş, program kapsamında Çörekli, Çamyurt, Alpagut, Aday, Çavuşlu, Esencik ve Karlı köylerinde vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını belirten Güneş, "Samimiyetle, gönülden gönüle köprüler kurmayı sürdüreceğiz. Hemşehrilerimizin hizmet ve beklentileri için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz." ifadesini kullandı.

Ziyarette, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti Eflani İlçe Başkanı Erdal Karaman ile İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın da yer aldı.

Altınöz çocuklara oyuncak hediye etti

Öte yandan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise, Eflani ilçe köyleri ziyaretlerinde, “Yüz yüze, gönül gönüle, yan yana. Bizim hemşerilerimizle diyaloğumuz böyleydi, bundan sonra da böyle olacak inşallah. Eflani ilçemizde hemşerilerimizle bir araya geldik. Hemşerilerimizin istek, talep ve önerilerini dinledik, notlar aldık. Kıymetli hemşerilerime misafirperverlikleri ve güzel sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm çabamız ve emeğimiz çocuklarımız için.” değerlendirmelerinde bulundu. 

Yorumlar (12)
Vatandaş 2 hafta önce
Bu hareketler halkı aptal duruma düşürmekten başka bir şey değil. Neden reklamlarını yapıyorsunuz . Bu vekiller yılarca yüzümüze bakmadı. Selam vermediler halka. Bu tiyatroya alet olmayın
Kemal 2 hafta önce
Ah seçim insanlara neler yaptırıyor yıllarca ulaşamadığımız ,bir işiniz olduğunda yalanların havada uçuştuğu insanlar ayağınıza kadar geliyor yine seçimden sonra ulasabilirsen ulaş
Adem 2 hafta önce
Sayın vekiller şehirlerde görmek isteriz sizleri buyrun esnaf ziyaretlerine gelin son defa
Taner tavukcu 2 hafta önce
Koptum gülmekten Sallayın sallayın seçim yakın son sallayisiniz
Kaynakcı 2 hafta önce
Seçim korkusu insana neler yaptırıyor?Geç kaldınız değil tarlaya meydana nereye içerseniz inin işiniz bitti.
enerji 2 hafta önce
önce çiftçinin dertlerine derman olun da ondan sonra birlikte tırpan sallayın.Gideceğinizi anladınız,ne yapacağınızı şaşırdınız.Gitmenin de bir adabı vardır,kendinizi komik duruma düşürmeyin.
Suat şahin 2 hafta önce
ÇOK gülüyoruz bunlara çok, aman belli başlı köylerden dışarı çıkmayın, sizi anca kıyak yaptığınız insanlar pofpoflar
ali 2 hafta önce
5 yılda 1825 gün var 100 gün iyi bir sayı vekillerimizin yüzünü görebilmek için.
şeker hüseyin 1 hafta önce
Üzülmeyin yav, kıyak emekliliğiniz var, herşeyin bi sonu var di mi, ekin biçme ile olsaydı bu işler ohoooo:))
Şaxiye 1 hafta önce
Ah keşke şu güzelim Karabük’ün mahallelerinin perişanlığı için adım atsalar.. Siyasilere verdiğimiz imtiyazlar onları ve etrafındakileri dünyalığa bogdu.. Amaç hizmetti ama hizmeti kendilerine yaptılar.. Göstermelik şekillere karnımız tok.. Ne zamanki yürekleriyle çiftçiyi anlar insanların yaşam ve geçim mücadeleleri için üretim için gerçek adımları atarlar o zaman bizim vekillerimiz olurlar…
ahmet 1 hafta önce
beyaz gömlek, kumaş pantolon ve ceket takımla biraz komik olmamış mı,
Selami 1 hafta önce
Reklam kokan hareketler bunlar.vatandaşın derdine derman olamadıktan sonra bana ne ekin biçmesinden. Hayat her gün zorlaşıyor.ne diyecek benim kapıma gelip oy isterken.ekinmi biçtim diyecekler.ayranımız yok içmeye vekiller gidiyor ekin biçmeye.
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74