KARABÜK'TE YKS MARATONU

Karabük'te Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren öğrenciler sınav heyecanı yaşadı.

banner108
Manşet 26.06.2021, 12:46 26.06.2021, 14:17
1860
KARABÜK'TE YKS MARATONU
banner36

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) Karabük’te yetişmeye çalışan bazı öğrenciler koşarak okullara geldi. Bazıları ise trafik polisi aracıyla sınava yetiştirildi.

Karabük Üniversitesi’nde, YKS’ye girecek bazı öğrenciler sınava dakikalar kala koşarak geldi. Kampüs girişinde bekleyen servis araçları ve belediyeye ait midibüslerle, geç kalan bazı öğrencilerde trafik polisi aracıyla sınava yetiştirilmeye çalışıldı.

Güvenlik noktasındaki kulübeye bıraktığı çantasında kimliğini unuttuğu için sınava alınmayan öğrencinin yardımına ise servis şoförü koştu. Servis şoförü güvenlik görevlisinden aldığı kimliği aracıyla öğrencinin gireceği sınav salonuna yetiştirdi. Bir adayın annesi ise kızına su vermek için dakikalarca elindeki poşetle koşarak yetişmeye çalıştı. Kampüse alınmayan adayların aileleri ise dua okuyarak çocuklarını bekledi.

Yorumlar (2)
Rambo 4 ay önce
Asiye hatun yurdu girişinde 3 saat çocukları bekledik cezayirli leri 30 gun o yurtta ağırlayalar bize wc yi layık görmedi . Kurallarıniz çok katı seygideğer yurt gorevlileri
Rambo 4 ay önce
Pandemi soruları düzenleyenlere yaramış çok çalışmışlar bravo ..kaźiği sivritmisler
banner11
12
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74