KARABÜK SAFRANBOLU'NUN ÖNÜNDE TAKOZ MU?

İYİ Partinin yeni İl Başkanı Aygün; "Safranbolu bile Karabük'ün genel durumundan etkilenerek istenilen normlara gelemiyor"

Manşet 07.06.2022, 09:11
3729
KARABÜK SAFRANBOLU'NUN ÖNÜNDE TAKOZ MU?
banner131
banner36

İYİ Parti İl Başkanlığına atanan Av. Ali Çetin Aygün ayağının tozuyla bölgemizin gündemini oluşturmaya başladı. Yaptığı açıklamalarla gündemi uzunca bir süre meşgul edeceğinin ilk sinyallerini veren İl Başkanı Aygün, ilk açıklamasını Karabük Net Haber'e yapmıştı.

İYİ Parti Karabük İl Başkanı Av. Ali Çetin Aygün Karabük Net Haber'e yaptığı ilk açıklamasında, devam eden teşkilatlanma ve ilçe başkanlıkları hakkında bilgiler vermişti. Ardından Karabük'ü ve Karabüklüyü iyi tanıdığını ifade eden İYİ Parti İl Başkanı Aygün, 'Malatya kökenli' diye laflar duyduğunu belirterek "benim adım hiçbir zaman 'Malatyalı Ali' diye geçmedi. Ben, her yerde 'Karabüklü Ali' diye bilinirim. Ve bunu söyleyen kişiler yokken ben buradaydım" dedi.

Daha sonra Karabük ve bölgesi hakkında sosyal ve ekonomik değerlendirmelerde bulunan Aygün, Karabük ekonomisi hakkında söylediği, "Karabük işsizler kenti, emekliler kenti olmuş vaziyette. Kardemir'in dışında gelir getirebilecek bir unsurumuz kalmadı." şeklindeki açıklamasının sonrasında Safranbolu için söylediği, "Turizm olayı dediğiniz Safranbolu'ya geçersek, O bile Karabük'ün genel durumundan etkilenerek istenilen normlara gelemiyor" söylemi dikkatlerden kaçmadı.
 

Yorumlar (4)
ALİ 1 ay önce
SAÇMA ŞEYLER HEPSİ TÜRKİYE SINIRLARI İÇİNDE. MALATYA ASILLI OLUNCA NE OLUYORMUŞ. BELEDİYE BAŞKANI DA KASTAMONULU, D.Ç. YÖNETİM KURULU VE İŞÇİLERİN DE GEÇMİŞİNE BAKIN BAKALIM O ZAMAN ....ÖVÜNDÜĞÜMÜZ OSMANLI DA BİLE DEVŞİRMELER VARDI. HİZMETİNE BAKIN GEÇMİŞİNE DEĞİL.
Sayim 4 hafta önce
Karabuk safranbolunun önünde takoz degil lokomotiftir. Atama ile il baskanligina gelen Ali bey kardesimiz karabukun onune takoz olacak gibi
cahit 4 hafta önce
tam tersi olmasın.
Hasan 4 hafta önce
Karabük safranbolunun önünde takoz cümlesi çok yanlış o karabükki türkiyenin çağdaşlaşma yolunda demirçelik fabrikaları sayesinde büyük atılımlara sebep olmuş bir şehirdir
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74