KARABÜK BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR..?

Karabük Belediyesi Su Kanalizasyon Müdürü ve iki ustabaşı açığa alındı.

Manşet 17.02.2021, 18:08 17.02.2021, 18:17
12873
KARABÜK BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR..?
banner36

Karabük Belediyesi, Su Kanalizasyon Müdürü ve 2 ustabaşı şikayetler ve usulsüzlük iddialarından açığa alındı.

Edinilen bilgilere göre; Su Kanalizasyon Müdürlüğü çalışanlarında uzun süredir süren sorunlar yapılan ciddi şikayetlere yol açtı.

Geçtiğimiz yıllarda bazı işçilerin ustabaşılara ve müdüre saldırdığı gündeme gelmişti. Daha sonra bazı çalışanlar, ustabaşıların fazla mesai ve maaş ücretlendirmelerine yansıyan ek iş puanlamasında haksız uygulamalar yaptığını öne sürdükleri belirtildi.

Bu suçlamaları yapan çalışanların, Su Kanalizasyon Müdürü H.K’nin ve bazı ustabaşıların belediyeyi zarara uğrattıkları ve kendilerine rant elde ettikleri yönünde dilekçeler yazdıkları ifade ediliyor.

Yaşanan huzursuzlukların ardından yapılan yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarını içeren dilekçeler nedeniyle, Su Kanalizasyon Müdürü H.K ile iki ustabaşının açığa alındığı öğrenildi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin soruşturmayı bizzat takip ettiği de söyleniyor.

Yorumlar (9)
Murat 3 ay önce
Keşke belediye Ak parti olsaydıda Karabük hizmet görseydi
Kemal 3 ay önce
Zaten belediye cumhur ittifakında değil mi ne farkeder AKP veya MHP
Vatandaş 3 ay önce
Ak parti zamanında ne hizmet gördü karabük halkı
ERCAN BAŞ 3 ay önce
SU KANALİZASYON MÜDÜRÜ,BANA HAKSIZ YERE YAZILAN VİDANJÖR ÜCRETİNİ, BELGELERİYLE İSPAT ETTİĞİM HALDE DÜZELTMEDİ. BU İŞDE BİR İŞ VAR!!!!!! GÖREVDEN ALINMASINA HİÇ ÜZÜLMEDİM. BU PARAYI DA ÖDEMEYECEĞİM.BELEDİYE BAŞKANININ DİKKATİNE ARZ EDERİM.
Abdül aziz metin 3 ay önce
Söylenti ile haber olurmu çıkın araştırın.
Hasmet 3 ay önce
Ak parti ile hedef 2023 Allahın izniyle
Ahmet Nihat güren 3 ay önce
Satın aldığım apartman dairesinin müteahhit tarafından iskan alındıktan sonra yağmur suyu direnaj hattini kaçak olarak kanalizasyon hattına bağladığını tesbit ettikten sonra bunu belediyeye ihbar ettiğimde başkanın özel kalem müdürü ve kanalizasyon müdürü tarafından bu ihbarı kabul ettiremedim bana bu üç aylık mücadelem sonunda gereğinin yapıldığına dair imzasız sahte yazı bile verdiler herhangi bir işlem yapılmadan verdiler konuyu başkanla görüşme talebinde özel kalem müdürü tarafından engellendi sonunda bana taahhütlü teslim edilen sahte evragi yasal yollara gideceğim ihbarı üzerine kanalizasyon müdürlüğünden bir tekniker gelerek kaçak hattın kanalizasyondan ayırtıp pompa sistemi kurduracaklarini taahhüt ederek laf olsun diye yarım yamalak bir distem kurdurup yöneticisi olduğum sahsiminda bunu teslim almamı aksi takdirde mahkemeye vereceklerini noter kanalı ile muteahhide ihbarname çektiler.sonuc ne olacak bekliyorum
Mesut 3 ay önce
Birde belediyede çalışan şoför kepçeci ve gayretci arkadaşlar hurda toplamasalar adamlar güncel hurda fiyatlarını bile biliyor sorsalar cay parası yapiyolar topladıkları hurdalarla
Ahmet Yilmaz 3 ay önce
Rafet bey bu işte yolsuzluk varsa eger gereğini yapar, şu veya bu şekilde davranmak anlamsız. Kurumlar ve insanlar bizim, yarın başkası gelir, yıpratmak dogru degil.
19
açık
banner17
banner18
banner39
banner74