KARABÜK BELEDİYE MECLİSİ ENCÜMEN VE KOMİSYON SEÇİMLERİNİ YAPTI

Karabük Belediye Meclisinin Nisan ayı toplantısında Meclis Başkan Vekilleri, Katip ve Encümen Üyeleri ile Komisyon Üyelerinin seçimleri yapıldı.

banner108
Manşet 07.04.2021, 18:30 08.04.2021, 13:14
2409
KARABÜK BELEDİYE MECLİSİ ENCÜMEN VE KOMİSYON SEÇİMLERİNİ YAPTI
banner36

Karabük Belediye Meclisinin Nisan ayı toplantısında, Meclis Başkan Vekilleri, Katip ve Encümen Üyelikleri ile Komisyon Üyelik seçimlerini yaptı.

Ahmet Arslan’ın Başkanlık yaptığı Nisan Ayı Karabük Belediye Meclis toplantısında gizli oylama ile yapılan seçimler tek liste ile geçerken, açık oylama ile yapılan Plan Bütçe ve İmar Komisyon Üyeliklerinin seçimleri de gerçekleştirildi..

Gizli oylama ile yapılan Meclis Başkan Vekili seçiminde AK Parti’den Muzaffer Atılgan 1. Başkan Vekili, MHP’den ise Celal Yörür 2. Başkan Vekili seçildi.

Katip Üyeliklerine ise AK Parti’den Şemsettin Yakut seçilirken MHP’den de yine Harun Cebeci seçildi.

3 Üyeden oluşan Encümen ise AK Parti’den Kazım Çamlı, Muhammed Kaya ve MHP’denKazım Özcan ismi ile şekillendi.

İmar Komisyonuna İse AK Parti Koray Gümüş ile Samet Salt’ı verirken, MHP Harun Cebeci'yi ve Dursun Armağan’ı verdi. İYİ Parti’den ise Kenan Karabacak İmar Komisyonun beşinci üyesi oldu.

Plan Bütçe Komisyon Üyeleri İse AK Parti’den İbrahim Özkaynak, Ömer Sürmen, MHP’den Ahmet Arslan, İdris Kul ve İYİ Parti’den de Ayla Durak oldu.

Yorumlar (0)
banner11
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74