İYİ PARTİ’DE HARARET DÜŞMÜYOR

İYİ Parti Karabük İl Teşkilatında sular bir türlü durulmuyor. İl Başkanı Erol Serin'i istemeyen muhalif bir grup imza toplama çalışmalarını sürdürüyor.

Manşet 05.07.2021, 14:11 05.07.2021, 14:28
1749
İYİ PARTİ’DE HARARET DÜŞMÜYOR
banner131
banner36

İYİ Parti Karabük İl Teşkilatında, İl Başkanı Erol Serin’e karşı muhalif hareketler bir türlü dinmiyor.

İl Başkanı Serin’in yetersiz olduğunu öne süren ve il teşkilatının tekrar olağanüstü kongreye gitmesini isteyen muhalif grup, topladıkları imza ile Ankara’ya gitmeyi planlıyor.

İYİ Parti siyaset kulislerinden edinilen bilgilere göre; Karabük İl Başkanı Erol Serin’e muhalif olan grubun, bir süredir imza topladığı ve yeterli sayıyı bulduğu söylenirken, imzaların Genel Başkan Meral Akşener’e getirileceği belirtiliyor.

İL BAŞKANI SERİN’E TEŞKİLATLARDA TEPKİ Mİ VAR?

Bir yıl önce yapılan il kongresinde il başkanı olarak seçilen Erol Serin’in, kendini milletvekili adaylığına endekslediğini açık bir şekilde göstermesinin teşkilatlarda rahatsızlıklara yol açtığı konuşuluyor.

Bölge Koordinatörü Ayhan Bölükbaşı ile de Serin’in bir süredir sorunlar yaşandığına işaret edenler, sırf kendi milletvekili adaylığını düşündüğü ve aday olmak isteyenlerin bir şekilde önünü kesmeye çalıştığını öne sürüyorlar.

Yorumlar (1)
bayram ali 1 yıl önce
şampiyon karabükspor
banner11
banner12
15
açık
banner125
banner18
banner74