İYİ PARTİ KARABÜK’TE SİL BAŞTAN

İYİ Parti Karabük ile ve tüm ilçe teşkilatları görevden alındı. İl Başkanlığına Av. Ali Çetin Aygün atandı. Aygün il ve ilçeleri kuracak.

Manşet 30.05.2022, 16:55 30.05.2022, 17:24
4276
İYİ PARTİ KARABÜK’TE SİL BAŞTAN
banner131
banner36

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener imzası ile Karabük İl ve tüm ilçe başkanlarıyla yöneticileri görevden alındı.

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Karabük Valiliğine gönderilen yazıda, Karabük İl, Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani, Ovacık ve Yortan Belde teşkilatlarının başkanları ile birlikte görevden alındığı belirtildi.

Öte yandan Karabük Merkez İlçe Başkanlığı ise uzun süredir atama beklediğinden boştu.

Av. ALİ ÇETİN AYGÜN ATANDI

Yine Genel Başkan Akşener imzası ile Karabük İl Başkanlığına Av. Ali Çetin Aygün atandı.

Aygün, İl ve tüm ilçe teşkilatlarını yeniden kurmakla görevlendirildi.

Yorumlar (7)
Yenice'li 1 ay önce
İsabetli olmuş, Türkiye geneli İyi Parti yükselişte, ama her nedense Karabük'te ölü toprağı serilmiş gibi. Dursun bey kurduğunda o zaman korkudan partiye üye yapılamazken bundan daha iyi rağbet görüyordu, İnşAllah yeni yönetimle şahlanır Karabük'te. Çünkü İyi Parti her geçen gün halkın teveccühünü kazanıyor. Hayırlı olsun.
can 1 ay önce
iyi partimi şahlanıyor güldüm.doğu bey 90 lı yıllarda akşeneri açıkladı ne olduğunu mısırlı gazeteci sabır meşhur muhalefet partilerinin ne olduğunu sinevizyonla açıklıyor.
Alpdoğan 1 ay önce
Şehit ailesine küfreden Lütfü nün partisi yükselişte ha.Yok be bu millet unutmaz Demirtaşla kahvaltı hayali kuranları.
Erhan AYDIN 1 ay önce
Sn.Av.Ali Çetin AYGÜN başkanımıza ve Karabük halkına hayırlı ve uğurlu olsun
GÜVEN ÖZÇETİN 1 ay önce
Hangi proje hangi yatırım hangi plan bu ülke için ne vaad edıyolar. .TEK DERTLERİ Sn Erdoğanı göndermek, İktidara geldikleri gün ki ALLAH KORUSUN enkaz devraldık deyip hiçbir şekilde çalışan ve emeklılerın ücretlerını vermıyecekler yanı kocaman bır sıfırrrr
RIFAT 1 ay önce
3 yıl bu parti için kapı kapı dolaştım üye yaptım oy topladım,bu olaydan sonra İyi parti üyeliğinden istifa ettim çünkü akp ve mhpde olduğu gibi tek kişinin talimatıyla görevden alınıyor başka birine görev veriliyor.
Eskipazarlı 1 ay önce
Eskipazarlı hemşerilerimiz uyumayalım.Erol Serin i yedirmeyelim.Eskipazarlı bir tane iş başkanımız vardı.Onu da hileyle görevden aldılar. Kimse sahip çıkmazken partiye sahip çık.Baktılar partide umut ışığı var,hemen hileyle partiye çöreklen. Ayıp ya.Bu adam ne yaptı da görevden alıyorsunuz. İyi parti şimdiden kaybetti.Zaten hainlerle işbirliği yaparak ( HDP ile) baştan kaybetti.
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74