İYİ PARTİ'DE AFİŞLİ İRONİ

Hükümet tarafından ücretsiz dağıtılan patates, soğanla ilgili İYİ Parti İl Başkanlığı "Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana" ifadeli afiş astı.

banner108
Manşet 22.04.2021, 13:39 22.04.2021, 14:27
1138
İYİ PARTİ'DE AFİŞLİ İRONİ
banner36

Üreticilerin elinde kalan tonlarca patates ve soğanı satın alan hükümet, ülke genelinde ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başlamıştı. İYİ Parti Karabük İl Başkanlığı dağıtılan patates ve soğan ile ilgili, Şener Şen'in 'Züğürt Ağa' filminin karikatürize edilmiş resminin yer aldığı ve "Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana" yazılı afiş astı.

İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin, vatandaşa ücretsiz dağıtılan patates, soğanla ilgili afiş hakkında "Vatandaşımız kuru soğana bile muhtaç edilmiş. Ücretsiz patates, soğan dağıtılması bu halkın aslında kuru soğana muhtaç edildiğinin en bariz göstergesidir. Biz de bu gerçeği halkımızla afişler yolu ile paylaşmayı tercih ettik." diye konuştu.

CHP İl, ilçe teşiklatlarının astığı "128 Milyar Dolar Nerede?" afişleri, günlerce gündem olmuştu. Şimdi de İYİ Parti afişleri gündeme gelmeye başladı.

  

Yorumlar (2)
Gerçek Karabük'lü 8 ay önce
İYİ olmuş arkadeş. RAMAZAN da Soğan Patates, KURBAN da da Kuzu Yahni bekleriz.
Ahmet 8 ay önce
Utanmaz arlanmaz rezil muhalefet,bu iktidar en yararlı işi de yapsa biz karşı çıkarız diyen chpli Engin Altay ın yandaşları.Sorsan ülkücüler.Hadi ordan be siz hdp ile ortaklığa yanaşmayan mhp ye karşı kuruldunuz.Chp nin yan sanayiisiniz.
banner11
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74