İŞTE İYİ PARTİ KARABÜK İL KURMAYLARI

İYİ Parti Karabük İl Başkanı Ali Çetin Aygün, İl Yönetim Kurulu Üyelerini kamuoyuna tanıttı.

Manşet 29.06.2022, 19:03 29.06.2022, 20:15
2938
İŞTE İYİ PARTİ KARABÜK İL KURMAYLARI
banner131
banner36

İYİ Parti Karabük İl Başkanlığına geçtiğimiz günlerde atanan Av. Ali Çetin Aygün, bugün bir toplantı yaparak il yönetim kurulunu kamuoyuna tanıttı.

İYİ Partili Aygün, yeni kurduğu il yönetimi ile büyük başarılar elde edeceğini ifade etti.

Ali Çetin Aygün’ün il başkanlığında İYİ Parti Karabük Yeni İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor;

İsmail Yalav, Mustafa Öztürk, Semiha Karaoğlu, Semra Çetin, Bayram Aydoslu, Tuba Kaplan, M. Emin Atalay, Mehmet Özkan, Türkcan Cantürk, Tenzile Çelik, Şenol Çevik, Serhat Uzun, Mustafa Özdemir, Şöhret Gedirli, Hüseyin Karaman, Meltem Şahin, Recep Yılmaz, Yıldız Kamay, Berk Özkan Alak, Uğur Kayabaşı, Nuri Öztürk, Mehmet Şihanlıoğlu, Abdurrahman Ayhan, Kadriye Ayhan, Zafer Sungur, Mustafa Kasal, İsmail Özdemir ve Ali Galip Ünüvar.

Yorumlar (4)
Yunus 3 ay önce
Adını iyi koymakla bu parti iyi mi oluyor?Seloyla kahvaltı hayali kuran bir genel başkan.şehit ailesine söven bir parti yetkilisi.sorsan milliyetçi.
deebweb 3 ay önce
Söyleyecek çok şey varda bu millet balık hafızalı olduktan sonra istediğin kadar söyle. Ah memleketim ah ne zaman gülecek senin şu yüzün bir memleket hep mi şanssız olur adı koyulurken bahtı belirlenmiş memleketim. Kara-bük
Adsız Cengaver 3 ay önce
yunus isimli yorumcu sen ve senin partin önce aynaya baksın 2019 seçimlerinde terörist başı bebek katili öcalanın muhalefete destek vermeyin diye mektup okutan kimdi kardeşi azılı terorist osman öcalanı muhalefete oy vermesinler diye trt ye çıkaran kimdi cevap ver bakalım boş boş konuşup maval okuma
Temel reis 3 ay önce
Hepinize başarılar diliyorum...
Yarışma var heralde...
Neyi başarabilirsiniz sizde bilmiyorsunuz...
Eminim...Rica ediyorum gidin kendi işinizi yapın..
banner11
banner12
28
açık
banner125
banner18
banner74