İŞÇİDEN KENAN YILMAZ'A BÜYÜK İLGİ

Öz Çelik İş Sendikası'nın Kardemir'deki Delege Seçimleri Çalışmasında, Kenan Yılmaz'a Karşı İşçinin Büyük İlgisi Her Geçen Gün Artarak Sürüyor.

banner73
Manşet 27.03.2021, 17:17 27.03.2021, 17:40
5383
İŞÇİDEN KENAN YILMAZ'A BÜYÜK İLGİ
banner36

Öz Çelik İş Sendikası'nın Karabük Şube Kongresi öncesinde KARDEMİR A.Ş'de yapacağı delege seçimleri ile ilgili çalışmalar geçtiğimiz hafta başlamıştı.

Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ile Karabük Teşkilatlandırma Sekreteri Kenan Yılmaz arasında başlayan delege seçimleri yarışında, Öz Çelik İş Sendikası Genel Başkanı ve Genel Merkez Yönetimi tarafsız kalacağını ve tam bir demokratik seçim istediklerini açıklamışlardı.

Genel merkezin tarafsız kalacağını açıkladıktan sonra, her iki şube başkan adayının delege listelerini oluşturmak için Kardemir iş yerlerinde çalışmalara başladılar.

Kenan Yılmaz, kendi sosyal medya hesabında her gün işçiler ile yüzlerce fotoğraf paylaşıyor. Kardemir iş yerlerindeki çalışmaları sırasında olsun, sendika'daki odasına gelen işçi ziyaretlerinden olsun her gün paylaştığı yüzlerce işçi ile fotoğrafları, kendisine olan işçi desteğin büyük olduğunu gösteriyor.

Kardemir işçilerinin çoğunluğunun Kenan Yılmaz'ın yanında yeraldığının göstergesi olarak nitelendirilen fotoğraflar her geçen gün daha da fazlalaşıyor.

Kenan Yılmaz, Çelik işçisinin kendisine olan yoğun ilgisi karşısında "Kardemir'deki işçi arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Şahsımıza karşı çok büyük ilgi gösteriyorlar. Her gün yüzlerce işçi kardeşimiz ile görüşüyor, konuşuyoruz. Bizim heyecanımızdan daha fazlasını işçi arkadaşlarımda görmek beni son derece memnun ediyor. Arkadaşlarımızın teveccühü ile Rabbimin de rızası ile inşallah çelik işçisinin hak ve menfaatleri yönünde vereceğimiz mücadelenin kapısını açtık. Allah'ım bu Berat gecesinde hakkımızda ne hayırlısı ise onu nasip eylesin." diye konuştu.     

Yorumlar (5)
Ümit 3 hafta önce
Hep destek tam destek
Semih 3 hafta önce
Yolun yolumuzdur başkanım
Mehmet Karataş 3 hafta önce
Kenan başkanıma başarılar diliyorum.yolun yolumuzdur başkanım. Saygılar sevgiler
Ruhi 3 hafta önce
Hak eden kazansın işçi kazansın.Kenan Yılmaz başkanıma ve ekibine selam ve sevgiler
Yusuf 3 hafta önce
Adamdır Kenan başkan Allah utandırmasın
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74