İLHAMİ YILMAZ, İYİ PARTİ'DEN ADAY MI..?

21. Dönem MHP Karabük Milletvekili İlhami Yılmaz'ın 2023'de yapılacak genel seçimlerde İYİ Parti'den milletvekili adayı olarak ismi geçiyor.

banner108
Manşet 30.09.2021, 14:34 30.09.2021, 14:52
1379
İLHAMİ YILMAZ, İYİ PARTİ'DEN ADAY MI..?
banner36

2023 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi hangi partiden, kimlerin milletvekili aday olmayı hedeflediği yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Önümüzdeki seçimlerde ciddi bir oy patlaması yapması beklenilen İYİ Parti’den milletvekili adayı olmak isteyenlerin isimleri kamuoyuna yansımaya başladı.

Siyaset kulislerinde İYİ Parti’den aday olması muhtemel isimler arasında 21. Dönem MHP Karabük Milletvekili İlhami Yılmaz’ın da olduğu son günlerde çok fazla konuşuluyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’la eski arkadaşlığı bilinen İlhami Yılmaz’ın, İYİ Parti’den Karabük Milletvekili adayı olmak için genel merkez nezdinde bazı girişimlerde bulunduğu söyleniyor.

Adaylığı ile ilgili düşünceleri hakkında şu ana kadar bir açıklama yapmayan Yılmaz’ın, Karabük’ten çok sayıda kişiyle görüştüğü ve İYİ Parti’den Karabük Milletvekili adaylığına sıcak baktığı yakın çevresi tarafından da ifade ediliyor.

Yorumlar (6)
Ali Tel 3 hafta önce
İLHAMİYE OY MOY VERMEM
ERCAN BAŞ 3 hafta önce
İLHAMİ REİS ESKİ GÜNLERİ ÇOK ÖZLEDİM. DÜN OLDUĞU GİBİ, BUGÜN DE YANINDAYIM. SELAM OLSUN SANA.
onuncuköyden 3 hafta önce
Allah aşkına soruyorum, A partisi yada B partisi hiç fark etmez şu adayların yüzüne 1 dakika bakıp bu millet için çalışacağını düşünen var mı?
Burhan 3 hafta önce
Karabükün başka ilçeleri de var
Gerçekci 3 hafta önce
Devran döndügunde hesaplasma zamanı gelince Deva/Gelecekliler, AKP'deki; İYİP'liler MHP'deki "dostlarını" korumak isteyecek gibi bir durum olacaktır kesin, yani bi bardak soğuk su içsin rövanş bekleyen ler
necati 78 3 hafta önce
GEÇ BUNLARI OĞUL TORUN VB YETER ESKİLER NE YAPTINIZ
banner11
8
açık
banner17
banner18
banner39
banner74