GÖZALTINA ALINAN ONLARCA KİŞİ ADLİYEYE ÇIKARILDI

Polisin geçtiğimiz Cuma sabahı yaptığı operasyonda göz altına alınan onlarca şüpheli adliyeye çıkarıldı. Göz altına alınanlar arasında polis memurları da varmış

Manşet 22.02.2021, 17:51 22.02.2021, 18:01
7585
GÖZALTINA ALINAN ONLARCA KİŞİ ADLİYEYE ÇIKARILDI
banner36

Geçtiğimiz Cuma günü Karabük İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ilgili birimlerin yaptığı operasyonla onlarca kişi göz altına alınmıştı.

Çek, senet tahsilatı ve bunun gibi gayri meşru işler yaptıkları iddiası ile Karabük, Safranbolu ve bazı komşu illerden 20-30 kişinin soruşturma kapsamında göz altına alındığı kesin olmamakla birlikte öğrenilirken, yine resmi olmayan bilgilere göre, göz altına alınan şüpheliler arasında birkaç Polis memurunun da olduğu ifade ediliyor.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü sabah erken saatlerde çok sayıda evlere yapılan baskınlarla göz altına alınanlar, bu gün Adliyeye çıkarılarak savcılık soruşturmasına alındılar.

Göz altına alınanların yakınları olarak bilinen iki yüze yakın kişinin ise Adliye Binası önünde beklediği ve bazı taşkınlıklar çıkardığı gözlemlendi. Şüpheliler adliyeye çıkartılırken polisin aldığı geniş kapsamlı önlemlerde dikkatleri çekti.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ilgili birimlerin yaptığı bu operasyonla ilgili önümüzdeki saatlerde Karabük Valiliğinin basına bir açıklama yapması bekleniliyor.

Yorumlar (2)
Hakkı Doğru 3 ay önce
Sayın Tümen, evet haklısınız peki kapıda öğrenci bekletirken para kazanırken devlete vergi vermedikleri doğrumu bu esnaf şu kadar vergi verdi diyebilirmisiniz? Tamam kötü durumdalar ama kendileri 3 TL ye 5 TL çay satarken siz veya bir devlet kurumu denetlemezken hiçbir esnaf mutsuz değildi. O ne olacak günlük 20 TL ye öğrenci çalıştırırken sorun yoktu değil mi. Allah aşkına yüreğinize sorun bir. Ben sadece orada çalışan emekçilere üzüldüm hepsi çıkarıldı işten.
Oflu 3 ay önce
Kim ne yapdi isa cezasını adam gibi çeksin
15
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74