GÖRKEM BEBEK ÖLÜMDEN DÖNDÜ

2. kattan düşen bebek ölümden döndü.

banner108
Manşet 29.11.2020, 22:26 29.11.2020, 23:12
5225
GÖRKEM BEBEK ÖLÜMDEN DÖNDÜ
banner36

Karabük’te bir apartmanın 2. katında camdan sarktığı sırada dengesini kaybeden 16 aylık bebek toprak zemine düşerek yaralandı. Şans eseri bir alt katın duvarına monteli çanak antene çarparak toprak zemine düşen bebeğin emekleyerek kalkması ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay, 100. Yıl mahallesi 1063 nolu cadde üzerinde bulunan Efsane apartmanında meydana geldi. İddiaya göre, 2. katta oturan anne Neslihan ve Uğur Geniş’in 16 aylık bebekleri Görkem, mutfak balkonunda yer alan tabure üzerine çıkarak camdan baktığı sırada bir anda dengesini kaybederek toprak zemine düştü. Çocuğunun düştüğünü fark eden anne Neslihan Geniş’in feryatlarını duyan apartman sakinleri ile yoldan geçen 2 kişi koşarak bebeğin yanına gitti.

Yaşananların sitenin güvenlik kamerasına yansıdığı olayda, kucağında bebeği ile gelen bir kişi kendi çocuğunu yere bırakarak balkondan düşen Görkem bebeği kucağına alarak sakinleştirmeye çalıştığı görüldü. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 ekibi tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Görkem bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Çanak Anten Hayatta Tuttu

Site yönetici Remzi Öztekin, 2. kat komşularının seslerine dışarı çıktıklarını belirterek, “2. Kattan çocuk düşmüş. Allah’tan bir şeyi yoktu. Ben koşarak indim. Herhangi bir sıkıntısı görünmüyordu. Bir alt katın duvarında çanak anten vardı ve ona takılmış. Belki de çanak anten sayesinde kurtuldu” dedi.

Yorumlar (1)
Doğru mu 1 yıl önce
Sayın müdürüm bu ciddi pandemi döneminde herkesin bilinçli davranarak acil önlemler alması gerekir en azından 14 günlük karantina ya tüm ülke gitmesi lazım gidişat iyi değil bir çok kamu kuruluşunda ve Kardemir de pozitif çıkan kişilere amirleri tarafından baskı yapılarak temaslı olduğun çalışma arkadaşlarının ismini verme diye bir söylentiler iyice yayıldı böyle bir yaptırım uygulama hiç bir amirin bir kısım şefinin bir ustabaşınin veya kurum idarecilerinin il müdürlerinin haddi değildir belki ben hafif atlatacam ya benden bulaşan kişi belki ölecek bunun vebalini bu insanlar nasıl kaldıracak bilinçli olması gerekenler malesef bu şekilde göz dağı veriyor bu şekilde bunun önüne geçilmez
banner11
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74