GENÇ KIZI DARP EDEN AVUKAT KENDİNİ İŞTE BÖYLE SAVUNDU

Karabük’te 21 yaşındaki B.Ü’yü darp ettiği iddia edilen avukat Sinan A. (46) birlikte alkol aldığı genç kızın kendisine soda şişesi fırlatarak tokat attığını belirtti.

banner108
Manşet 21.03.2021, 19:41 21.03.2021, 20:52
6694
GENÇ KIZI DARP EDEN AVUKAT KENDİNİ İŞTE BÖYLE SAVUNDU
banner36

Karabük’te 21 yaşındaki B.Ü’yü darp ettiği iddia edilen avukat Sinan A. (46) birlikte alkol aldığı genç kızın kendisine soda şişesi fırlatarak tokat attığını belirtti.

Karabük’te arkadaşı B.Ü’yü yumruklayarak darp ettiği ifade edilen avukat Sinan A. iddialara cevap verdi. İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine telefonla ulaşan avukat, ortak arkadaşlarının evinde genç kızla birlikte alkol aldıklarının doğru olduğunu söyledi.

B.Ü’nün alkolü fazla kaçırdıktan sonra ikinci bir karaktere büründüğünü ifade eden Sinan A. genç kızın davranışlarında değişiklik meydana geldiğini belirtti.

Soda Şişesini Fırlattı ve Tokat Attı

Olayın B.Ü’nün anlattığı gibi olmadığını açıklayan avukat Sinan A. şunları aktardı: “Onun içkisine elim değdi ve yere döküldü. ‘Benim içkimi niye döktün” diye tepki gösterdi. Ben de yanlışlıkla döküldüğünü ve yeni bir bardak doldurabileceğini söyledim. Masanın üzerine soda şişesi vardı, bana fırlattı. ‘Sen ne yapıyorsun’ dedim. Bana tokat attı.”

Birbirimize Girdik

Genç kızın sorunlu bir tip olduğunu söyleyen Sinan A. “Sonra birden birbirimize girdik. Uzaklaştırmak için ona vurdum o da bana vurdu. Sonra arkadaşım ayırdı. Onu diğer odaya götürdü sakinleşsin diye” dedi.

B.Ü’nün elinde ve kolundaki kesiklerin anlattığı gibi olmadığını kaydeden avukat, arkadaşının götürdüğü odadaki cama içeriden yumruk atınca elinde ve kolunda kesikler oluştuğunu anlattı.

Elimi Savurdum Gözüne Geldi

Genç kızın bir davası olduğunu ona yardımcı olduğunu dile getiren Sinan A. “Kendisini yakın en iyi tanıyorum. Psikolojik sorunları var aileden ve kendi şahsında. Yapılan olayların tamamı onu sakinleştirmeye yönelikti. Bir sefer bana tokat atarken elimi savurdum gözüne geldi. Alkol almaya götürdüğüm arkadaşımı niye döveyim. Elindeki kesikler dediği gibi olsa benim elimde de olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Sinan A., B.Ü ile uzun zamandır arkadaş olarak birlikte takıldıklarını belirterek, “Uzaklaştırma kararını niye aldı onu anlamıyorum. Biz birlikte yaşamıyoruz çünkü. O akşam ki amacım şiddet uygulamak değil. Sırf içkiyi döktüm diye yaptı bunu. Uzun zamandır takıldığım bir arkadaş. Onunla aramda husumet olsa görüşmem” ifadelerini kullandı.
 

Bana Babam Tokat Atmamış

20 yıllık avukat olduğunu ve 46 yaşında olduğunu ve genç kızın kendisine attığı tokat için sinirlendiğini aktaran Sinan A. şu ifadelere yer verdi: “Dünkü çocuksun. Bana nasıl tokat atarsın sen. Bana babam tokat atmamış. Bendeki psikolojiyi düşünebiliyor musunuz? Senin alkolünü, sigaranı ben alıyorum. İstediğin yere götürüp gezdiriyorum. Yiyoruz içiyoruz. Sonra bana alkol döktüm diye sen bana şişe fırlat tokat at.”

Yorumlar (6)
Vatandas 9 ay önce
Bana babam bile tokat atmadı diyor hahahah , sen kimsin kardeşim Allah'ını seviyorsan , Allah'ın tokatı sana başka yollarla gelmiş sen hala kız bana tokat attı diyorsun , baştan aşağı anlattığın bütün olay haram , bu senin nikahlı esin mi , bir de utanmadan ben avukatım diye kendinizi haklı çıkartmaya çalışıyorsunuz , Allah tan korkun Allah'tan
hasan 9 ay önce
karabükünde çivisi çıkmış
Faık akbaş 9 ay önce
Ne olursaolsun sonuçta savunmasız bır kadın o el kalkmaz avukat ayıp etmış boyle insanları hadıp edecen bır daha kızı yasındakılerle beraber olabılıyorlarmı
Mert 9 ay önce
Avukat ifadesini güzel vermiş bravo
JOJO 9 ay önce
21 YAŞINDA KIZLA 46 YAŞINDA AVUKAT NE ALAKA İÇKİ İÇİYOR NERDEN TANIŞIYOR KIZLARDA İŞİNİ BİLİYOR HE
Maçkalı 9 ay önce
Hem Safranbolu hemde Baro için utanç kaynağı
banner11
13
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74