ERDAL YİRMİBEŞ NET KONUŞTU...

AK Parti Yenice İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş, Yenice'ye doğal gazın kesin geleceğini ifade ederek, son günlerde yaşanan tartışmalar son noktayı koydu.

Manşet 28.04.2022, 18:14 28.04.2022, 20:12
1818
ERDAL YİRMİBEŞ NET KONUŞTU...
banner36

AK Parti Yenice İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş, ilçeye getirilmesi planlanan doğal gaz ile ilgili bir açıklama yaptı.

Yenice İlçe Başkanı Yirmibeş açıklamasında net ifadeler kullandı ve doğal gazın her ne şart altında olursa olsun Yenice’ye getirileceğini kesin ifadeler ile belirtti.

AK Parti olarak Yenice’ye doğalgazın geleceğini ifade eden Erdal Yirmibeş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Yenice ilçemize doğal gazın gelmesi ile ilgili bir süredir yaptığımız çalışmalar sonuç vermeye başladı. Düne kadar ‘Yenice’ye doğal gaz gelir mi gelmez mi?’ diye konuşurken, şimdi ise ‘Doğal gaz bu sene mi, yoksa önümüzdeki sene mi gelecek?’ tartışmalarını yapıyoruz.

Yenice halkı olarak hepimiz odun, kömürden, külünden, isinden Allah’ın izni ile çok yakında kurtulacağız. Her evin ocağında, kombisinde doğal gaz yanacak. Bu konuda kararlılığımızı konuşarak değil, kat ettiğimiz yol ile göstermeyi tercih ettik. Fakat son günlerde yine bir tartışma ile kamuoyu meşgul ediliyor.

Doğal gazın Yenice’ye bu sene gelmeyeceği, hatta önümüzdeki seneler de gelemeyebileceği yönünde tartışmalar ile halkımızın kafası karıştırılıyor.

Biz AK Parti olarak siyasetimizi sonuç odaklı yaparız. Dün Yenice’ye doğal gaz gelecek dediysek, ufak tefek aksaklıklar olsa da geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Yenice’ye doğal gazın gelmesi için talimatlarını bizzat vermiştir ve bizim için bu konu bitmiştir.

Yeşil Yenice’mize doğal gazın gelmesi için bizzat Cumhurbaşkanımız ile görüşen ve bu sonuca ulaşmamızı sağlayan İl Başkanımız Sayın İsmail Altınöz’e, Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’e, doğal gazın Yenice’ye getirilmesi için 3,4 yıl önce ilk girişimleri yapan sayın büyüğümüz Mehmet Ali Şahin’e tüm ilçe halkı adına teşekkür ederim”.

Yorumlar (5)
Delm 3 hafta önce
Sayın ilçe başkanım Erdal yirmibeş. Bir de kış ayların da ve yağmurlar da ELEKTRİKLER çok kesiliyor. Doğalgaz gelmesi taktirde ELEKTRİKLER GİDERSE bir anlam olmaz. Düşünüyorum eğer gelirse ve fiyatlar böyle olursa AŞAĞIYA TÜKÜR SAKAL YUKARIYA TÜKÜR BIYIK !!! Kışın kesinti çok yaşadık bir ISPARTA ili gibi olmasa da AİLEMLE KESİNTİ YAŞADIM ???? TEŞEKKÜR EDİYORUM BİLGİNİZE HAYIRLI BAYRAMLAR….
Delm 3 hafta önce
Ben yaşadıklarımı yazarım abartma yok. Her sene aynı işler. Batı Karadeniz’in en taşra yeri. Sıkıntılar yazarak giderilmesi gerekir. Ama her sene yazıyoruz.
Alleye 3 hafta önce
Delm. Arkadaşım çalışmalar hızlandı karabük tarafından alınacak elektrik. Bu kışa hazır. Merak etme
Hasan 3 hafta önce
Bu yeniceli siyasetçiler ne diyor sonuç a gel kömür kaç para haberin var mı senin belediye imkanı kısıtlı ama senin de konuşman belediyenin durumundan kısıtlı.
Ümit 3 hafta önce
Yenicenin bundan sonraki tek başkan adayı sayın Erdal YİRMİBEŞ teşekkür ederiz. Noktayı koydu. Helal olsun başkanım. Milleti büyük bir yükten kurtardın. Çalışmalarınızın devamı belediye başkanı olarak görmekten gurur duyarız. Yaparsa Erdal başkan yapar.
banner11
banner12
14
kapalı
banner125
banner18
banner74