ERCÜMENT ÜNAL CANLI YAYIN KONUĞUMUZ

Dün gerçekleştirilen KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısında verilen ani bir kararla Kardemir ile yolları ayrılan eski Genel Müdür Ercüment Üna

Manşet 20.11.2018, 13:57 20.11.2018, 13:57
37
ERCÜMENT ÜNAL CANLI YAYIN KONUĞUMUZ
banner36

Dün gerçekleştirilen KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısında verilen ani bir kararla Kardemir ile yolları ayrılan eski Genel Müdür Ercüment Ünal, Karabük Net Haber canlı yayınına konuk oluyor.

Yaklaşık 4 yıldır KARDEMİR A.Ş. Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Ünal, KARDEMİR A.Ş. ile yollarının ayrılması sonrasında akıllara gelen soruları cevaplamak üzere Karabük Net Haber İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ergün Başkaya'nın konuğu olacak.

Bu gün saat 17:00'da başlayacak canlı yayında Ünal'ın KARDEMİR ile yollarının ayrılmasına kadar uzanan süreç,  akıllara takılan birçok soru gündeme gelecek ve konuşulacak.

Karabük Net Haber resmi Facebook sayfasını buradan takip edebilir, ANDROID tabanlı uygulamayı buradan ve IOS tabanlı uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Bildirimleri aktif hale getirmeniz halinde tüm canlı yayın ve son dakika gelişmelerinden anından haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74