ELİF KÖSE "ŞEREFSİZLİK YAPANLAR BULUNMALI"

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kendisi ile ilgili korsan bildiri dağıtanların en kısa sürede bulunacağına inandığını söyledi.

Manşet 10.01.2022, 14:54 10.01.2022, 15:22
3077
ELİF KÖSE "ŞEREFSİZLİK YAPANLAR BULUNMALI"
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kendisini terörle ilişkilendirme gibi bir algı oluşturmak için beş gün önce gece 04:30 sularında sokaklara korsan bildiriler atılmıştı.

Sokaklara, dükkanların önüne ve apartmanlarda posta kutularına dağıtılan korsan bildirinin kim veya kimler tarafından dağıtıldığı, Başkan Köse’nin Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmasına rağmen beş gündür bulunamadı.

CHP’li Safranbolu Belediye Meclis Üyeleri bugün sosyal medyalarında bir yazı paylaşarak, bu kişi veya kişilerin bulunmadığına dikkat çekerek “unutturmayacağız.” Dediler.

Belediye Meclis Üyeleri sosyal medyalarında ortak olarak şu metni paylaştılar;

“Dünya Miras Kenti Safranbolu'muzu kutuplaştırmaya çalışarak, Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse'ye hakaret ve iftira ederek bildiri dağıtılmasının üzerinden tam 5 GÜN geçti.

Onlar istese de biz bunu unutturmayacağız!

Soruyoruz.

Sorumlular Kim?

Suçlular Nerede?”  

BAŞKAN KÖSE “BU ŞEREFSİZLİĞİ YAPANLAR BULUNMALI”

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bugün basınla bir araya geldi.

Konuyla ilgili soruları da cevaplayan Başkan Köse “Bu şerefsizliği yapanların bulunacağına inancım tamdır. Bu olayın üstünü kimse kapatamayacaktır.” Diye konuştu.

Yorumlar (9)
Alpdoğan 2 hafta önce
Terörist Selonun kitabını sergileyenleri de bulmak lazım.
Ali Cantez 2 hafta önce
Polis bulsa ne olur ? savcı geri salar. Hasta yakını doktoru döver ne olur savcı salar... Hırsız katil piskopat tacizci bu örnekleri görerek dahada cesaretlenir. Nede olsa salınacagım diye. İronik olan çözüm üretmekten aciz yöneticilerde bunu seyreder .. aciz işte
SON BÜKÜCÜ 2 hafta önce
evet doğru soyluyorsunuz pkk kıtabı koyan şerefsız ve pkk yandasını oraya getiren şerefsiz bulunulmalı
SON BÜKÜCÜ 2 hafta önce
ALİ CANTEZ BANA YAZIM KURALI ÖĞRETME SEN KENDİ YAZINA BAK SONRA KONUŞ BEN FİKRİMİ YAZDIM DEMEKKİ YARAN VAR GOCUNUYORSUN Kİ CEVAP YAZIYORSUN BENİM MİLLİYETCİLİĞİM ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ PKK MİLLİYETÇİLİĞİ DEĞİL ONU MALUM CEVRELERİNİZ BİLİR BANA BURDA HAD BİLDİRMEYE KALKMA AYRICA BAK BAŞKANIN YAZININ İÇİNDE ''ŞEREFSİZ ''DEMİŞ BENDE ATIFTA BULUNDUM ANLAYABILIRSEN EĞER.
Ali Cantez 2 hafta önce
Son bükücü nickli şahsiyet yazım kurallarına dikkat ederek yazınızı yazınız. kimse kimsenin yanlışını örtmüyor. yazı yazanları zan altında bırakmayınız. kaba tabirlerle tartışma seviyesini düşürüyorsunuz. kimsenin vatanseverliğini sorgulamak sizn haddinize değil. sonradan aldatıldık diyen insanlarla beni karıştırmayın
Chppkk 2 hafta önce
Cezaevindeki teröristin kitaplarını Cumhuriyet şehri Safranbolu ya sokanlar hakkında suç duyurusunda bulunuyorum.
SON BÜKÜCÜ 2 hafta önce
ALİ CANTEZ ONU SAVUNAN DA ''ŞEREFSİZ'' BUNU SAVUNANDA ''ŞEREFSİZ'' HER DURUMDA YANLIŞIN ARAKASINA SIĞINIPDA YANLIŞLARINIZI ÖRTMEYIN BAŞKAN SONRADAN NİYE KIVIRIP GÖRMEDİK DİYOR
Ali Cantez 2 hafta önce
Yetmez suç duyurusu genişlet. Osman Öcalan teröristini TRT ye çıkaranlarıda ekle .Yetmez çözüm süreci için teröristlerle görüşen Akkphdpp li milletvekillerinide ekle. Yetmez Barzani 2015 ye Türkiye'ye geldiğinde Ankara semalarında paçavra Kürt bayrağını aşan kamu görevlileri nide eklersen tamam olur . Bu arada devletin savcısı var sakıncalı kitap varsa neden basılmasını ve satılmasına izin veriyor? Toplat ve cezasını keski huzur bozulmasın gündem saptırılmasın.
Leo 2 hafta önce
Sn. Başkan, Memlekette Şerefsizlik diz boyu iken, beklenti içine girmek ahmaklık olur!
banner11
banner12
-1
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74