DİNİ NİKAHLI EŞİNDEN 41 GÜNDÜR HABER ALAMIYOR

Karabük’te dini nikahlı eşi Türkan Kırış’tan (51) 41 gündür haber alamayan Şahin Demir(64) eşinin hayatından endişe ediyor.

banner108
Manşet 06.04.2021, 17:26 06.04.2021, 17:40
2315
DİNİ NİKAHLI EŞİNDEN 41 GÜNDÜR HABER ALAMIYOR
banner36

Karabük’te dini nikahlı eşi Türkan Kırış’tan (51) 41 gündür haber alamayan Şahin Demir(64) eşinin hayatından endişe ediyor.

Edinilen bilgiye göre Karabük’ün Yenice ilçesine bağlı Şirinköy köyü’nde eşine yaşayan Asiye Kırış 25 Şubat 2021 tarihinde “Elektrik faturası yatırmaya gidiyorum" diyerek evden ayrıldı. O günden beri eve dönmeyen dini nikahlı eşini arayan Şahin Demir, jandarmaya durumu bildirdi. 15 yıllık eşinin hayatından endişe duyan Şahin, rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanenin bahçesinde eşinden bir haber gelmesini bekliyor.

Konuyla ilgili İhlas Haber Ajansı muhabirine konuşan Şahin Demir, “Eşim, elektrik faturası yatırmak için Yenice’ye gitti. Daha sonra faturayı yatırmadan Karabük’e geçeceğini ifade etti. O akşam geri dönmeyeceğini sabah döneceğini söyledi. O günden beri gelmedi. Endişeliyim. Ona çok ihtiyacım var. Kalp rahatsızıyım, her yerim şiş” ifadelerini kullandı.

Eşinin kaybıyla ilgili jandarmaya haber verdiğini belirten Demir, 15 yıllık eşinin bir anda ortadan kaybolduğunu, hayatından endişe ettiğini söyledi.

Bir an önce eşinin bulunmasını istediğini kaydeden Demir, “Sesini duymak istiyorum, yeter ki sesini duyayım” dedi.

Yorumlar (2)
Ali Taş 9 ay önce
Beyefendi 15 yıldır birlikte yaşıyor imam nikahlı olarak ama resmi nikah yapmamış. Resmi olarak senin o kişiyle bir bağın yok. Jandarma senin için hangi sıfatla araştırma yapacak? Senin çağırina kulak verir gelirse 15 yıllık hayat arkadaşının gönlünü hoş tut. Ona karşı hata yapmissan telafi edecek davranışlarda bulun. Hatani tekrarlama güzel kardeşim. Benim anladığım 15 yıl resmi nikah yapar diye seni beklemiş ama sende çıt yok. Şimdi de gel sana çok ihtiyacım var diye bagiriyorsun. Bagirma yerine sapkani6 önüne koy ve düşün biraz ben ne hata yaptım diye belki faydası olur.
Onur 8 ay önce
Yufkacı Muharreme sorsunlar
banner11
4
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74