DAHA YAŞANABİLİR BİR KARABÜK BİZLERİ BEKLİYOR

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, "Daha Yaşanabilir Bir Karabük Bizleri Bekliyor"

Manşet 16.08.2022, 15:14
913
DAHA YAŞANABİLİR BİR KARABÜK BİZLERİ BEKLİYOR
banner36

Araç çayı rekreasyon projesi hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Karabük'ün içinden geçen araç çayı ile ilgili Karabük halkını ve kendilerini rahatsız eden bir durumun olduğunu ve buna son vermek istediklerini belirterek projeye verdikleri desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin'e teşekkür etti.

Projeyi ilk dile getirdiklerinde projenin büyüklüğü bakımdan olumsuz karşılandığını ancak projenin gerçekleşmesi için ısrarcı olduklarını ve neticesinde projeyi üçe böldürdüklerini söyleyen Altınöz, ilk projenin Karabük'ün merkezi olan Köprübaşı Camisi ile 1 buçuk kilometre yukarıya doğru olan alanda gerçekleşeceğini söyledi. Proje kapsamında, mevcut Balıkpazarı olarak adlandırılan bölgede ciddi bir alan kazanılacağı ve bu alan sayesinde Karabük merkezinin daha da güzelleşeceğini sözlerine ekledi.

Yapımı devam eden Kardemir kavşağı projesiyle beraber içeriğinde yaya ve araç köprülerini barındıran DSİ projesinin de önemli olduğunu dile getiren Altınöz, Valilik binasının karşısına araç köprüsünün bu proje kapsamında yapılacağını ve Safranbolu, 5 Binevler istikametine gidecekler için alternatif güzergah olacağını, ayrıca trafiği rahatlatacağını söyledi.

Karabük'ün girişinin yıllardır hiç değişmeyen görüntüsünün Millet Bahçesi, Köprüleri, Kavşakları, Araç Çayının rekreasyonuyla değişeceğini belirten Altınöz, "projelerin tamamlanmasıyla daha yaşanabilir bir Karabük bizleri bekliyor" dedi.

Öte yandan AK Parti Karabük Milletvekilleriyle beraber "100 Günde Yüz Yüze" programı kapsamında gerçekleştirdikleri köy ziyaretleri hakkında da bilgiler veren Başkan Altınöz, 132 köy ziyaret ettiklerini ve bu ziyaretleri ağustos ayı sonuna kadar süreceğini ifade etti.

Yorumlar (6)
Taner tavukcu 2 ay önce
Dahası ne anlamiyorum ve değişen bişey olacağınıda zannetmiyorum sadece seçim vaadi bunu anlamiycak biri varsa sağır ve kördür
Karabüksever 2 ay önce
Doyduk, gözlerimiz açıldı. 23 Haziranda tak sepeti koluna herkes kendi yoluna.
Cibin 2 ay önce
Tek umutları köyler de , umduklarını bulmakta bu sefer çok zorlanacaklar. Şehirleri bitirdiler sıra köylerde.
selahattin 2 ay önce
hizmet yapacaksanız.şu valilik binasını eski yerine yeniden yapın.çelik cami'ye gerekmi var.insanlar perişan yeşil mahallede mahsur kalıyorlar.şimdi daha berbat oldu.valiliğe gitmekte dönmekte sorun.karabükten giden sanayi ışıklarda inip oraya kadar yürüyorlar.yazık günah.yada buna bir çare bulun hizmet yapmak istiyorsanız eğer.valilik nereye gidersen git şehir merkezindedir.
Yunus 1 ay önce
Eğer zillet hasbelkader iktidar olursa,bu yatırımlara burun kıvıranlar,artık yatırımı rüyanızda görürsünüz.Bir Bolu tünelinin bile yıllarca hakkından gelemeyen bir zihniyettir,zilletçiler.
Aaaa 2 ay önce
Sanki muhalefet partisi vaad ediyor karabukun havası ortada insanların Zehirlenmesine göz yumuyorsun hastene çilesi ortada 3 hastaneyi insanların randevu alamadığı tek hastaneye indiren sen seçime 9-10 ay kala yol insaatlari ortada bırakın hava atmayı ayaklarınız yere bassın vekillerinizin özel ve siyasi hayatta başarıları ortada
banner11
banner12
28
açık
banner125
banner18
banner74