CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK VURGUSU

İftar programında bir araya gelen Cumhur ittifakından birlik ve beraberlik vurgusu

Manşet 19.04.2022, 11:25 19.04.2022, 11:34
1867
CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK VURGUSU
banner36

AK Parti Karabük teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi Karabük teşkilatı ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Düzenlenen iftar programında birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, iftar programında bir konuşma gerçekleştirerek katılımlarından dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Karabük teşkilatına teşekkür etti. Altınöz, birlik ve beraberliğin daim olmasını diledi.

MHP İl Başkanı Dr. Adem Kar ise nazik davetten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek birlik ve beraberliğin daim olmasını istedi.

İftar programına AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Yortan Belde Belediye Başkanı Ali Şık ile teşkilat mensupları katıldı.
 

Yorumlar (11)
Delm 1 ay önce
İnancım olduğu için yazıyorum. Bunların sadece ALLAH BİR DEDİKLERİNE inanırım!!
Halk 1 ay önce
Rant ve menfaatin birlikteliği. (Ayrıca
Bayramda emekliye 1100 TL ikramiye verileceği açıklandı.) Mutlumusunuz.
onuncuköyden 1 ay önce
''Hakan'' Bu iktidar döneminde emekliler çıkarılan yasa ile bu kadar düşük maaş almaya başladılar, Buna da şükretsinler mi? Her şeye şükredilmez, adam benim 10 hakkımdan 9 tanesini yiyecek bende oh iyi en azından 1 tane bıraktı diyeceğim öyle mi? Allahım sabır.
Hakan 1 ay önce
bu iktidar doneminde bu iki bayram ikramiyesi uygulaması başladı.hiç vermeyebilirdi de.Biraz şükür iyidir.
ARZU 1 ay önce
TAM DA TRAJİ KOMEDİ BİR KARE, DAHA İYİSİ OLAMAZDI. İNANIN BANA ÖNÜMÜZDE Kİ İLK SEÇİM, SİZLERE SİYASETEN ÇOK ŞEYLER ÖĞRETECEKTİR!!!!
selahattin 1 ay önce
ben iktidar vekili olsam.enflasyon uçmuşken,hayat son 50 yılın en pahalı noktasına gelmişken.vatandaş faturalarla savaş ederken,ötekileştirme ,kayırma,torpil,senden benden kavgaları çogalmışken,asgari ücretli emekli memur geçim derdindeyken,kusura bakmayın ama bırak birlik beraberlik pozu vermeyi insanların yüzene bakamazdım herhalde utancımdan.banane sizin birlik beraberliğinizden.benin birliğimi beraberliğimi geri verin!
derya varol 1 ay önce
Neler konuşuldu acaba, yeni ihaleler , devlet kurumlarına kimlerin çocuklarının yerleştirileceği falan filan herhal. Yoksa ne konuşacaklar şimdiye kadar ne konuştular.
Ali Cantez 1 ay önce
Valla birlik beraberlik iyi hoşta bıktık şu karabüğün köstebek yuvasına dönmüş yollarından ...pis havasından ,,,kireçli suyundan...otopark sorunundan ...otogarın ordaki trafikten...bıktık sesimizi duymayan bürokrat ve siyasetçilerinden
Ahmet 1 ay önce
Ak parti iktidarının sonunu ak partililer ve emekliler getirecek bence yazık günahtır 2 500 tl maaş senede vereceğiniz 2200 tl bayram parasını dahi utanmasalar onuda kesecekler ayıptır günahtır bu insanlara yapılan 13 milyon emekli bunun hesabını 23 haziran 2023 te mutlaka soracaktır dün itibarıyla ak parti üyeliği mi silindirdim Allah bu millete yardım etsin he ak partiye kızıyorum ama gidipte 6 li şebekeyedir oy verecek değilim benden 6 oy boş atılacaktır
UĞUR 1 ay önce
Nasılda mamanız kesilince birden ayrılıveriyonuz partiden yıllar sonra akpartiye oy vermedim diye yeminlerde edeceksiniz.
Ne Birlik 4 hafta önce
Ne birlik ne birlik... Gözlerim yaşardı. Birbiriyle sürekli kavga edenler nasıl birlik olmuşlar.
banner11
banner12
14
kapalı
banner125
banner18
banner74