COVİD AŞI SORUMLUSU DOKTOR VİRÜSE YAKALANDI

Aşı sorumlusu başhekim yardımcısı aşı olmadı, virüse yakalandı.

banner108
Manşet 03.09.2021, 16:51 03.09.2021, 17:24
2567
COVİD AŞI SORUMLUSU DOKTOR VİRÜSE YAKALANDI
banner36

HABER-FOTO: İHA (İHLAS HABER AJANSI)

Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve aynı zamanda Covid-19 aşı sorumlusu Op. Dr. Hüseyin Özer, aşı olmadığından virüsü yakalanarak tedavi altına alındı.

Karabük’ün Safranbolu İlçe Devlet Hastanesinde görevli Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Hüseyin Özer, bir süre önce Koronavirüse yakalandı. Virüs belirtileri gösteren Dr. Özer, eşi ile birlikte Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Özer’in ayrıca, Covid-19 Aşı sorumlusu olduğu da öğrenildi.

Öte yandan, Safranbolu Devlet Hastanesinde geçtiğimiz Aralık ayında da virüsten dolayı görevli bir hemşire hayatını kaybetmişti.

Yorumlar (10)
Dr. Ali Sönmez 2 hafta önce
Burada covid olmasının sebebi aşı olmaması olmadığı bilimsel bir gerçek. Aşı covid'e karşı korumuyor, sadece olası semptomlarını minimize etme özelliği olduğu söyleniyor(?). Bu neden doktorun covid olmasının sebebi aşı olmaması değil, yeteri derece pandemi önlemlerinin alınmamasına bağlı olarak pandemi sürecinin devam etmesidir.
Kadir tekec 2 hafta önce
Heeeh napacanız şimdi, değerli büyüklerinize şükranlarınızı mı sunacanız?
Ali Cantez 2 hafta önce
Ne diyelim. Okumakla cahillik gider demişler ama ...Doktor beye Acil şifalar diyelim
Neyapacaksınadımı 2 hafta önce
Doktor simdi aşi olmadi diye linçleniyor ya, birde aşı olup yine virüse yakalananlari hatta ölenleride söyleyin.Suçlu ilan edilecek ise yeterli önlemler alınmadığı içindir.
E.y. 2 hafta önce
Aşı olmadığı için virüse yakalandığı sonucuna nasıl vardınız?

Aşı olan da olmayan da oluyor bu hastalığı.

Geçmiş olsun.
Ali ihsan 2 hafta önce
Geçmiş olsun. Allah şifa versin.
Alpdoğan 2 hafta önce
Geçen sene bu günlerde aşı yokken günlük ölüm 30 lar da,Bu yıl aşı var, günlük ölüm 250 ile 300 arasında.Demek ki aşı değil,deneme sıvısı.
Erkal Genişler 2 hafta önce
Yani hasta olması aşı olmamasına bağlı değil diye yazılmış Bu yorum tam komedi, aşı olanlar evet hasta oluyor ama çoğunlukla çok hafif geçiyor. Algı yapmayalım aşı olmuş mu olmamış mı?
Ali ihsan 2 hafta önce
2 doz sinovac olunca her şey bitecekti. 50 55 yaş üstü genelde sinovac oldu ama ölümler devam etti. Dediler ki 2 doz sinovac olanlar aşı olmamış kabul etsin.
50 yaş altı biontech aşısı oldu. Zaten 50 yaş altı ölüm oranı çok azdı. Dediler ki biontech etkili. Ilerde diyecekler ki: 6 ayda bir çift doz aşı.
Ooo pardon neler saçmalıyorum ben.
Aşı olmak bulaşmayı önlemiyormus zaten.
Acil şifalar dilerim doktor beye. Geçmiş olsun.
Dr.Topal solucan 2 hafta önce
Tamamda sayın Sönmez adlı yorumcu adı oldugumuzda semptomlar daha hafif olur ayakta yada evde atlatabiliyoruz..Aşi olunmadığı zaman semptomlar ilerliyor PA akciğer tutuluyor..solunum sıkıntısı vb artı dokulara oksijen gitmediği için saturasyon 90 in altına ...biz bunları daha önce anlattık ..bu tip eğitimini netden aldınız şaşıyorum
22
açık
banner17
banner18
banner39
banner74