CHP’NİN AYAK SESLERİ Mİ?

Yenice'de Halk Eğitim kursiyerlerin sergi açılış kurdele kesimine CHP'lilerden başka siyasilerin katılmaması "CHP'nin ayak sesleri mi?" olarak yorumlandı.

Manşet 04.06.2022, 13:53 04.06.2022, 17:18
2319
CHP’NİN AYAK SESLERİ Mİ?
banner131
banner36

Geçtiğimiz gün Yenice İlçe Halk Eğitimin sene sonu sergi açılışı kurdelesini CHP İl Başkanı ile Safranbolu Belediye Başkanı kesti.

Birkaç gün önce Yenice İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünde kursiyerlerin yıl boyu yaptığı el işi eserlerin sergisi açıldı. Sergi açılışına kursiyerler tarafından davet edilen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, beraberinde CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ile birlikte katıldı.

Yenice Kaymakamı Yasin Erdem ve Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çorbacı ile birlikte kurdele kesimi yapılarak, kursiyerlerin yıl boyu yaptıkları el işi sergisi gezildi.

CHP’lilerin yer aldığı sergi açılışındaki kurdele kesiminde MHP’li Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile AK Parti Yenice İlçe başkanı Erdal Yirmibeş’in olmaması ise “CHP’nin ayak sesleri mi? yorumunu akıllara getirdi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BİR GÜN SONRA KATILDI

Çok konuşulacak olan CHP’liler ile birlikte Yenice bürokrasisinin kurdele kesiminde yer almayan AK Parti İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş’in, o karede yer almak istemediği için katılmadığı ve bir gün sonra Halk Eğitim Kursiyerlerinin sergisini gezdiği öğrenildi.

ELİF KÖSE’YE İL GENELİNDE SEMPATİ VAR

CHP’li Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin kursiyerlerin yoğun daveti üzerine Yenice’ye giderek katılım sağladığı ifade edilirken, Başkan Köse’nin önümüzdeki genel seçimlerde milletvekili adaylığına da adım adım yürümesi olarak yorumlanıyor.  

Yorumlar (8)
Erhan 1 ay önce
Elif milletvekili aday adayı olabilir eğer aday bile olabilirse kendisi için büyük başarı olur zira vekil olabilmesi imkansızın bile ötesinde.Geçen seçimde İyi parti sayesinde bir vekil çıkardılar bir daha rüyalarında bile göremezler.Nethaber neden bu kadar Elif in reklamını yapıyor çok merak ediyorum???
Gerekli 1 ay önce
CHP de ayak mi kalmış sesi gelsin
Yeniceli 1 ay önce
40 yıllık CHP'liyim.. 'demirtaş teröristini sevenlerden oy isteyen bu CHP 'ye biz demirtaş teröristinden nefret edenlerden artık oy moy yok...
Ali Cantez 1 ay önce
CHP mi yoksa Vatan partilimisiniz ? 40 yıllık ?
Yeniceli 1 ay önce
Chp demirtaşı seviyorsa neden osloda Demirtaş sadece akp ile görüştü,pkklıların karşılamasında neden sadece akp ve hdp katıldı ? Sen ve senin gibilerin işi sadece iftira boş teneke seni.
Ali Cantez 1 ay önce
Valla Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz misali... Safranbolu çöplüğü yanmaya devam ediyor ve oluşan koku nedeniyle akşamları penceremizi açamıyoruz.. Eğriye eğri doğruya doğru demek lazım.
Deniz 1 ay önce
Geliyor Gelmekte Olan
Recep gül 1 ay önce
Vekillik o kadar kolay değil:) mimar elif hanımın sboluda çok işi var.
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74