CHP PANKARTLI SİYASETİNE DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanlığı Pankartlı Siyasetine devam ediyor.

banner108
Manşet 03.06.2021, 14:38
847
CHP PANKARTLI SİYASETİNE DEVAM EDİYOR
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanlığı Pankartlı Siyasetine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde "128 Milyar Dolar Nerede?" pankartını CHP İl Başkanlığı binasına asmışlar ve hemen ardından polis pankartı toplamıştı.

CHP İl Örgütü bugün de "Mafyadan 10 Bin Dolar Maaş Alan Milletvekili Kim?" pankartını astı. Konu ile ilgili CHP Karabük İl Bakanı Abdullah Çakır şu açıklamalarda bulundu;

"Karabük CHP İl yönetimi olarak Karabük Merkez'de ve ilçelerde “128 Milyar Dolar Nerede?” pankartları sonrası bugün de “10 Bin Dolar Nerede?” pankartlarını parti binalarına astık.

Ülkemizde yaşanan olaylar sonrası “128 milyar dolar nerede?”  pankartı ardından bu sefer de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun gündeme getirdiği ayda 10 bin dolar alan siyasetçi var sözleri sonrası bizde bu pankart ile o siyasetçi kim anlamında pankartımızı astık.

Ülkede temiz toplum, temiz siyaset istiyorsak parlamentoda görev yapan Milletvekillerimizi de zan altından kurtarmak gerek, bu anlamda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gündeme getirdiği ve bildiğini de ifade ettiği ‘ayda 10 bin dolar alan siyasetçinin de’ kim olduğunu açıklamalı.

Biz 128 milyar doları da bu son olayda kendilerinin ifadesi ile ayda 10bin dolar alan vekilinde kim/kimler olduğunu sorgulayacağız ve gündemde tutarak temiz siyaset için, temiz toplum için çalışacağız.

Ayrıca, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’unda bu konuda bir açıklama yapması gereği var. Kim bu Milletvekili bulmak ve açıklamak Meclis başkanının görevidir. 

Unutmayacağız “ayda 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim? ”
 

Yorumlar (3)
KARABÜKLÜ 6 ay önce
HANGİ YÜZLE SORU SORUYORSUNUZ ? HADİ İKİ SORU DA BEN SORAYIM, ypg TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL DİYEN KİM? EŞCİNSELLİK TÜRK AİLE YAPISINA TERS DEĞİL DİYEN KİM?
1878 6 ay önce
CHP İl Örgütü bugün de "Mafyadan 10 Bin Dolar Maaş Alan Milletvekili Kim?" pankartını astı.
pankartı doğru okuyalım,"ineğin alnı sakar. kendi adını ele takar"
hasan 6 ay önce
yoksulluğun,yolsuzluğun,din istismarcığının,derin aymazlığın olduğu bir ülkede,kudretli olan hiç bir iktidarın geleceği olmaz. 05.06.2021 tarihli yılmaz özdil'in yazısını okumanızı tavsiye ederim.
banner11
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74