CHP KARABÜK İL ESKİ BAŞKANI KARADAĞ "CHP BÜYÜK BİR AİLEDİR"

CHP Karabük İl Eski Başkanı Bayram Karadağ, CHP Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy'un kopuş sürecini ve parti içindeki bazı sorunları değerlendirdi.

Manşet 29.01.2021, 16:48 29.01.2021, 17:15
1094
CHP KARABÜK İL ESKİ BAŞKANI KARADAĞ "CHP BÜYÜK BİR AİLEDİR"
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Eski İl Başkanlarından Bayram Karadağ, Karabük Net Haber Genel Yayın Yönetmeni Ergün Başkaya’nın sorularını cevaplandırdı.

CHP’de 30 yıldır siyaset yapan Bayram Karadağ, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’un partiden kopma aşamasına geldiği bu günleri değerlendirdi ve “İnanıyorum ki Sayın Vekilimiz Hüseyin Avni Bey partimizden kopmayacaktır. CHP Büyük bir ailedir.” Dedi.

Karadağ, ayrıca CHP İl ve Safranbolu İlçe Başkanı ile teşkilatlar arasında CHP Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy arasında yaşanan gergin günler ile ilgili soruyu da cevaplandırdı. Karadağ “CHP’de sorunları kendi içimizde çözebiliriz. Biz siyasi hısımız, siyasi hasım değiliz. CHP’nin akilleri vardır ve gerekirse akiller devreye girer ve bu sorunları çözer.” Dedi.

Bayram Karadağ, son olarak Başkaya’nın önümüzdeki erken veya zamanında yapılacak olan genel seçimlerde, CHP içindeki bu sorunların yansımasının nasıl olacağı sorusunu cevapladı.

Ergün Başkaya ile Günün Röportajında, Bayram Karadağ şu açıklamalarda bulundu;

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74