CHP İL BAŞKANINDAN, AK PARTİ'YE "HODRİ MEYDAN"

CHP'den istifa eden Karabük Milletvekili H. Avni Aksoy'a sahip çıkan ve kutlayan AK Parti İl Başkanına, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır'dan sert cevap geldi.

Manşet 01.02.2021, 12:30 01.02.2021, 12:44
1340
CHP İL BAŞKANINDAN, AK PARTİ'YE "HODRİ MEYDAN"
banner36

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, partisinden istifa eden Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy'a sahip çıkan ve kutlayan AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ile Merkez İlçe Başkanına sert cevap verdi.

Çakır, AK Parti İl Başkanına "halkın sorunlarını biz dile gtirirken, keşke bunlara da cevap verebilseydiniz" dedi ve sandığı göstererek "hodri meydan" dedi.  

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Partimizden 3 Milletvekilinin istifası ile ilgili olarak, AKP İl Başkanı Sayın İsmail Altınöz’ün açıklaması, yine Merkez İlçe Başkanının ‘kutlama’ yorumu gerçekten manidar olmuş…!

Sayın AKP İl Başkanı Altınöz, keşke bu duygu ve düşüncelerini kendi partilerinden yakın zaman diliminde istifa eden milletvekilliklerinin yanı sıra, başbakanlık yapmış Sayın Ahmet Davutoğu ya da Mali sorumluk üstlenmiş Sayın Ali Babacan gibi siyaset İnsanları içinde aynı yorumu, açıklamayı söyleyebilse, o anlayışta olabilseydi.

AKP’den istifa edenler FETÖ terör örgütünden, CHP’den istifa edenlere kutlama anlayışı, siyasetin hangi noktalara çekilmek istendiğinin de açık bir göstergesidir.

AKP İl Başkanı;

Ülkemizde ki emeklilerimizin %70 i açlık sınırında. Onların sorunlarını biz dile getirirken, çözümler ararken de keşke açıklama yapabilse. Asgari ücretin 2 kişilik bir ailenin geçinebilmesi için açlık sınırının altında olduğunu, yine Karabük ve ülkemizde ki esnaflarımızın sorunlarını dile getirdiğimizde karşı açıklamalar yapılabilseydi.

Pandemi sürecinde esnafımızın ekmek tekneleri kapalıyken, AKP’li vekiller ile ormanlarda, pikniklerde gezmekten, dara düşen insanlarımızın sorunlarına çözüm arayışı içinde olsalardı Keşke.! 

İnsanlarımızın ve kurumlarımızın ekonomik sıkıntıları ya da bir çok başka sıkıntılarında dertlerini bizler dile getirirken de duyarlı olup, birkaç kelime edebilselerdi keşke.

Ülke çarşısında, pazarında enflasyon tavan yapmış, zamlar artmış, insanlarımız geçinemiyorken, bunlarla ilgili de keşke konuşabilseydi.

Bakın Sayın Altınöz; Gerçekten CHP politikalarından halkımız rahatsız ise yetki sizlerin elinde, HODRİ MEYDAN  gelin halkımızın önüne sandığı koyalım. Seçim sonunda halkımız kimden rahatsız, hep birlikte bakalım,görelim."

Yorumlar (17)
Vatansever 13 ay önce
Hüseyin Avni Aksoyu chp den ayrıldığı için tebrik ederiz
kömürcü 13 ay önce
O meydan kime hodri olacak hep beraber göreceğiz ... Kurultay önüne geçmek Devlet Bey'in en büyük hatasıydı, MHP ve İYİ partinin potansiyel güç kıyaslamasını şu an varın sizler yapın ... Türk milleti mağdurları sever ... Umarım siz de Muharrem İnce ve 3 vekili günah keçisi ilan edersiniz de, sizi de gücü yitmiş, perişan, bölünmüş bir parti olarak görürüz ... 2023 sizin için zor gelecek ...
hüseyin 13 ay önce
Sayın il başkanı bu üç vekil chp den neden ayrılmış ona değin biraz.Akpartiden atılanlarla kıyaslama.Akpartiden atılanların neden atıldığı belli.
Alpdoğan 13 ay önce
Sapla samanı karıştırma!O dediklerin Akpartiden şutlandı.
Hüsnü 13 ay önce
Hedef 2023 durmak yok yola devam
hüseyin bayındır 13 ay önce
Her hatayı yapan Kılıçdaroğlu, koltuğa tutkalla yapışan Kılıçdaroğlu, her hatasını başkasına yıkan yine Kılıçdaroğlu...Suçlu hep başkası nedense ... Günah keçisi hep başkası ... Bu adam değil mi İnce'ye "Gel lan Muharrem" diyerek itibarsızlaştıran, partice aldığı kararla İnce'yi yapayalnız bırakıp sonra da safdışı ederek keyif çayları içen. Kılıçdaroğlu'na göre suçlu hep başkası, kendisi bunu dile ekranlarda dile getirmese de teşkilatları ile üzerine oynuyor... Bakın şuraya yazıyorum Mansur Yavaş'a da aynı Muharrem İnce'ye yaptığını yapacak... Kılıçdaroğlu kendisi gibi ihtiyar koltuk sevdalılarından bir tribün kurmuş kendine, bizim il başkanı da o tribünün en baş amigolarından. Şimdi il başkanı'na soruyorum ? Avni vekilin baştan bu yana kuyusunu kazan sen değil miydin ? Kendi partinden olmasına rağmen ilk günden beri her yerde muhalefetini yapan sen değil miydin ? Safranbolu Belediyesindeki olaylardan sonra vekile yapılan terbiyesizlikleri keyifle izleyen sen değil miydin ? Burada neyin demecini veriyorsun
Osman 13 ay önce
Yenilen chp güreşe doymazmış
Hüsrem 13 ay önce
Hüseyin Avni Aksoyun yanındayız
Huu 13 ay önce
Kaçıncı hodri meydan bu. Yıllardır ak parti meydanlarda ezmedimi chp yi
Kamil 13 ay önce
Hdp diliyle konuşmayı bırakın artık
güven özçetin 13 ay önce
SN HUSEYIN AVNI AKSOY CHP DEN ISTİFA EDEREK EN DOĞRU KARARI VERMİŞTİR BEN BIR AK PARTİLİ OLARAK KENDILERINI VE DIĞER 2 MİLLET VEKILINIDE TEBRİK EDİYORUM
Uğur 13 ay önce
Ezilenlerin gür sesi Avni Aksoy
Seyfi 13 ay önce
Sayin abdullah bey, çalışan, icraatin basında olan bir parti hata yapabilir bu normaldir peki siz nerede hata yaptınız da bu 3 vekil istifa etti. Lak lak ederken mi hata yaptınız nerede hatanız. Biz de seçmen olarak bunu çok merak ediyoruz.
Selim 13 ay önce
Sayın başkan İstanbul il başkanı ile aynı düşüncede misiniz ? Atatürk. de ME yen canan hakkında ne düşünüyorsunuz ? Hdp ile ittifak tan medet uman genel merkezinize tavır koya bilirmisiniz ? Diyarbakır da evlat nôbeti tutan anneler e destek veren bir açıklama yapabilir ve HDP PKK nin siyasi uzantısı diye bilirmisiniz ? CHP marjinal sol örgütçülerin eline geçmişmidir ? Ve şu anda CHP Atatürk'ün çizgisinden çıkmişmidir ? ittifak yaptığınız hdp yi Anıtkabir e götürebilir misiniz ? Saygılar . YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
vehbi 13 ay önce
Yalova chp teşkilatı komple istifa etmiş. Hodri meydan diyorsunuzda meydanda chpli kalmayacak bu gidişle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74