CHP İL BAŞKANI İLE VEKİL AKSOY'UN "KİM MUHARREMCİ KAVGASI"

CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ile Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili H. Avni Aksoy, bayramda kavga ettiler.

Manşet 05.05.2022, 18:24 05.05.2022, 18:30
1777
CHP İL BAŞKANI İLE VEKİL AKSOY'UN "KİM MUHARREMCİ KAVGASI"
banner36

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ile CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, bayramda karşılaştıkları özel bir kurumda adeta birbirlerine girerek, kavga ettiler.

Bayramda özel bir kurumda tesadüf karşılaşan CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ile Muharrem İnce’nin Genel Başkanlığını yaptığı Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’un siyasi tartışmaları karşılıklı hakarete kadar ulaştı.

Milletvekili Aksoy, “Benim genel başkanımı eleştirmezsin” diyen CHP İl Başkanına, “Şimdi beni Muharrem İnce’nin yanına geçti diye suçluyorsun. Sen değil misin Muharrem İnce’nin yanına beni getiren, Karabük’te beş üst kurul delegesinden dördümüz olağanüstü kurultay yapılsın diye imza atmadık mı? Ben imzamın arkasında durdum sen durmadın.” Dediği öğrenildi.

CHP İl Başkanı Çakır’ın, Milletvekili Aksoy’a hakaret ettiği de iddia edilen tartışmada yine Aksoy’un, Çakır’a “Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kılıçdaroğlu sevilmiyor, arabaların arkasına onun fotoğraflarını asalım. Muharrem İnce seviliyor, onun fotoğraflarını da ön tarafa asalım.” Diye konuştuğu ifade edildi.

Tartışmanın kavgaya varacak boyuta ulaşması ile orada bulunanların tarafları ayırdığı da belirtiliyor.     

Konuyla ilgili görüşüne başvurduğumuz Milletvekili Aksoy “Ben CHP’den neden ayrıldığımı anlattım. Atatürk ve değerlerine saygı gösterilmeyen terör örgütlerine, terör örgütü demeyen partide işim olmaz. Benim için ‘Onu milletvekili yapan biziz’ diyormuş birileri. Herkes şunu çok iyi bilsin ki 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde CHP’nin adayı Hüseyin Avni Aksoy olmasaydı, Millet ittifakı içinden CHP Milletvekili çıkaramazdı." diye konuştu.

Yorumlar (7)
Seçmen 2 hafta önce
Vekilimizin arkasındayız. Atatürk milliyetçiligi yapan tüm Anadolu çocuklarını chp den uzaklaştirdiniz.istanbul il başkanımıza Atatürk dedirtemiyen chp de işimiz olmaz.yaşasin Kuvayi milliye
Coşkun ÇELİK 2 hafta önce
Sayın vekil kendini kaf dağında görüyor
Ali Cantez 2 hafta önce
Fırıldaklık ve kuklalık akla ziyan. Şahsi kanaatim vekil partisinden istifa ederek ve muharremin şemsiyesi altına girerek her iki akla ziyan harekettede bulundu. Zaten bir sonraki seçimde çocuk doktorluğuna geri döneceğini aşikar..
FARUK 2 hafta önce
Avni Aksoy Beye katılıyorum.Chp de ne dolaplar dönüyormuş böyle ?
Aslan Amca 2 hafta önce
Referandumda YSK giden tek kişi Ümit Özdağ idi..O esnada K.K evinde çayını yudumluyordu,M.İnce'de İsmail'e adam kazandı SMS'i atıyordu...Geçiniz bir kalem.
MP Seçmeni Değil 2 hafta önce
Vekil CHP'den Atatürk düşmanlığı ve PKK sempatizanları yüzünden ayrıldı diye biliyoruz. Vekilin soyu sopu belli ve duruşu bellidir İstiklal Savaşı kahramanı torunudur. O yüzden CHP'de olup kıvıramadı. Eleştiriler olacaktır, Kemal Kılıçdaroğlu'na biat eden Kılıçdaroğlu ne dese yapan bir kitle var ve bu kişiler vekile kızgın olabilir ama yeni CHP ile Atatürk'ün CHPsi baya farklı.. HDP ile kol kola gezen, içinde Atatürk düşmanları barındıran bir partide Karabük gibi vatan evlatlarıyla dolu bir memleketin vekilinin ne işi olabilirdi? Vekil de bu yanlışı gördü. Buradaki CHPli kardeşlerimize bölücü ya da Atatürk düşmanı diyemem ama biat etmeyi bırakmaları ve 3 kuruşluk çıkar için CHP peşinde koşmamayı öneririm. Allah'a emanet olun selametle kalın.
Ali Cantez 2 hafta önce
hadi canım ordan. vekil muharrem ve bolu belediye başkanının gazına geldi. Vatanını en çok seven en iyi hizmet edendir gerisi laf kalabalıklığıdır ve sizin de yaptığınız budur. Ülkenin savcısı var madem iddianız Bu parti terörist neden hakkında kapatılma davası açılmadı. komik olmayın. ha bu arada bu ülkenin doğusundada batısındada yaşayıp şehit torunu olmayan yoktur. hep birlikte kurtarıldı bu topraklar gavurun elinden...
banner11
banner12
27
açık
banner125
banner18
banner74