ÇAYLI’DAN KADIN MEMURLARA GÖRÜLMEMİŞ EZİYET

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın, belediyede çalışan iki kadın memuru emekli olması için görülmemiş mobing ve eziyet yaptığı iddia ediliyor.

Manşet 05.05.2022, 13:51 05.05.2022, 14:14
2961
ÇAYLI’DAN KADIN MEMURLARA GÖRÜLMEMİŞ EZİYET
banner36

Yenice Belediyesinde biri 25, diğeri ise 27 yılın üzerinde çalışan iki memur kadına Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın uyguladığı eziyet bu kadarına da pes dedirtecek cinsten.

27 Yıldır Yenice Belediyesi İmar servisinde çalışan Sıdıka Y. İle Emlak servisinde çalışan Hanife Ö.’yü emekliliğe zorlamak için Başkan Çaylı’nın yaptığı uygulama ülkede örnek gösterilecek kadar ilginç.

Zeki Çaylı’nın, her iki kadın memuru emekli olması için zorladığı ve her türlü eziyet ettiği iddiaları Yenice’de vatandaşların dilinde.

İkisi de kanser tedavisi gören kadın memurların birini asfalt şantiyesine, diğerini ise şehir dışında bulunan bir parktaki çocuk emzirme odasında görevlendiren Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın bu eziyetleri ilçe halkı tarafından eleştiri ile karşılanıyor.

Kadınların çalışma ortamına uygun olmayan yerlerde çalışmaya zorlanan iki memursa, emekli olmamak için başkan Çaylı’nın uyguladığı her türlü mobinge ve eziyete katlanmaya çalışıyorlar.

Yorumlar (13)
Emre 2 hafta önce
Sayin başkan ve değerli yenice halki. Yollarinizdan cok mu memnunsunuz hastane yolu berbat durumda langur lungur 2 memurla ugrasmak yerine icraat yapin icraat yollari yapin yollari
Alleye 2 hafta önce
Hergün malum başkanın adının bir şeyle anılmasına artık alışık olduk. O kadınlara Allah kolaylık versin. Yıllarının birikimini başkanın bir lafına bırakmak istemeyen kadınların yanındayız. Kim bilir kimlere o mevkiler için sözler verildi.
Göcövezli 2 hafta önce
Davarlara çoban olamayacak adamları ilçelere belediye başkanı yaparsak olacağı budur
Dost 2 hafta önce
İnsanlara eziyet ettiğin için seni cenabı Allaha havale ediyorum 20 yıldır az insanın canını yakmadin inşaAllah sende gör evlatlarinda insan olsaydın yılların verdiğin partiden atmazlardi seni
Mobinge Hayır 2 hafta önce
Yandaş sözü ile yönetime, oy dönemi verilen sözler için geçimini sağlayan devlet memuruna bu denli mobinge sonuna kadar karşıyız. İnsanların iş değerlendirme süreci belirlidir memuru işinden etmek bu kadar kolay değildir usulüne uyduramadıkları için sürgün ile yıldırma politikası malesef ilk kez karşılaştığımız bir şey değil!! Müslüman müslümanı ne zamandan beri işinden etmeye kalktı hani din kardeşleriydik ? Bu cinsiyetcilik neden ? Erkek memur mu kalmamış ? Neden ağırlaştırılmış şartlar sadece kadınlara ?
Misafir 2 hafta önce
O koltuk sizede kalmaz zaman herşeyin ilacıdır çalışanla uğraşmak yerine biraz halka & şirin yeniceye hizmet ile uğraşmak gerekir,,,
Olamaz 2 hafta önce
O dini bütün bir müslümandır. Yapmaz öyle şey. Sizi gidi Zeki düşmanları sizi!
Kerim... 2 hafta önce
Başkanın yıllardır yaptığı seyler bunlar yanındaki değerli teknik direktörleri sayesinde işçi memura eziyet etmekten çile çektirmekden biraz mutlu olan birisi gecmisden gelen bir kin intikam hırsı var son zamanlarda yenice belediyesinde hizmet de yok ben tokide oturuyorum ismetkasa yolub yamali bohça gibi ara sokakkar calicirpi diken onun zamanında emekliye ayrılan isci memurlara yaptıkları ortada belediyede her sey bitmiş iki bayan memurmu kalmış uğrasmak ergec Allah yaptıklarını vebalini sorar .kimsenin yaptığı ysninda kar kalmaz insaaĺah..
Delm 2 hafta önce
Temizlik şart!! Temizlik yaparken ürkütmeden yapmak daha mantıklı. Türkiye Cumhuriyeti devletinden haksız yere MAAŞ alanlar var. Sabahtan akşama kadar hiç iş yapmayım mesai dolduranlar var. Helal i Haramı çok iyi biliyorlar???
amca faik 2 hafta önce
aferrim zekiyeee pardon zekiye bayan adımydı ya düzeltiyom bıyıklı zekiye
Yenice'li 2 hafta önce
Malum başkan daha önceleri de basında çalışan Akay döneminde işçi olarak işe giren bir bayanı da Basın halkla ilişkiler servisinden çaycılığa göndermişti. Tespitiniz doğru.
Rüzgar 2 hafta önce
Ey insan kaf dağı kadar yüksekte olsan da kefene sığacak kadar küçüksün. UNUTMA herşeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzülürsün
Gerçek 2 hafta önce
Abdal ata binince bey oldum sanır, şalgam aşa girince yağ oldum sanır.
banner11
banner12
27
açık
banner125
banner18
banner74